reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przy jakim endo miałaś transferowany ?
Uuuu kochana nie pamiętam🙈
Ja miałam podane dwa, 4BA i 2BB... Lekarz był pewien, że ten słabszy się nie przyjmie ale, że jest większa szansa, że przynajmniej jeden zostanie... A jednak zostały dwa... Czy oddzielnie by się przyjęły? Nigdy się nie dowiemy, a że zawsze chciałam bliźniaki to nie miałam dylematu z podjęciem decyzji 😁
 
Wowww, pytam bo myślę cały czas czy podawać dwa zarodki czy jeden...
Mam 6AA i 2 BB i oststnio jak powiedizlam na wizycie ze chce dwa to było zdziwienie, bo byłam u innej Pani Dr bo mój na urlopie jest 🙂
2BB to dobry zarodek ale nie top. Jakby był 3BB to świetnie rokuje. Pytanie o to 6AA czy ono z 5 doby? Bo raczej w 5 dobie to maks 5AA jest. Obstawiam, ze nie był pełna blasyocystą w dniu 5 jeżeli dobrze myśle to można podać oba. No, ale szanse na ciąże mnogą są, może nie ogromne jakbyś miała podane 4AA i 5AA z 5 doby. No, ale to nie są bardzo słabe zarodki, przynajmniej ten 6AA. Ja nie wiem co bym zrobiła :p
 
ja teraz mam 2BC i 3BC. Przy embrionach które nie są pełnymi blaStocystami trudno jest określić morfologię. Generalnie od 3 stosuje się oznaczenia literowe bo węzeł zarodkowy itp dopiero się wyłania. Zatem BB wcale moze nie być BB:-) jak przejdzie w 3-4 pełna blastke:-)
 
Dziewczyny czy jak dodałam sobie utrogestan 1 globulek popołudniu to mogłam. Pobolewa mnie brzuch wiec stwierdziłam ze może to jest związane z tym ze właśnie wtedy mam tylko duphaston a leki dowciapne mam rano i wieczorem ???? Hmmmm
 
reklama
Do góry