reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pytalam sie go czy jest jakies cialko zolte to sie zaczal ze mnie smiac ze w moim przypadku nigdy takiego nie bedzie bo jestem na cyklu sztucznym - to jak to jest czy na ten dpt juz cos tam powinno byc? On dzisiaj caly czas sie ze mnie smial - ja juz czasami nie mam d niego sily ;) My tak na zmiane raz ja do niego - ale najczesciej to on do mnie ;) Ale i tak go kocham na swoj sposob -pozniej bede odpisywac - pedze !!!!!!!!!! Jeszcze raz dziekuje ;)
Noooo nareszcie ;) teraz czekamy na serducho ❤️ Rozumiem, że się denerwujesz ale wszystko idzie w dobrym kierunku 🚀🤓

Widzę, że dzisiaj dużo kobitkówww robi rosół 🥰 my właśnie pożarliśmy 😇

Miłego weekendu 🥳
 
reklama
Dziewczyny gubię troszkę w tych informacjach z internetu dotyczących rozmiarów pęcherzyka ciążowego i zarodka w danym tygodniu i dniu ciąży. Inaczej liczą to lekarze i niektóre strony internetowe, jedni podają skończony tydzień, a Internet często rozpoczęty. A tutaj każdy dzień to spora różnica. Zaniepokoiła mnie informacja Bazyli, pisze ona, że jej pęcherzyk ciążowy ma 7.5 cm, a mój niby starszy ma 1.6 cm. Czy to Bazylka pomyliła jednostki czy mój jest tak malutki i nici z tego? Czy to ja mylę coś?
 
Dziewczyny pytalam sie go czy jest jakies cialko zolte to sie zaczal ze mnie smiac ze w moim przypadku nigdy takiego nie bedzie bo jestem na cyklu sztucznym - to jak to jest czy na ten dpt juz cos tam powinno byc? On dzisiaj caly czas sie ze mnie smial - ja juz czasami nie mam d niego sily ;) My tak na zmiane raz ja do niego - ale najczesciej to on do mnie ;) Ale i tak go kocham na swoj sposob -pozniej bede odpisywac - pedze !!!!!!!!!! Jeszcze raz dziekuje ;)
Cieszę się Twoim szczęściem !!!! W końcu mała waleczna Bazylka rośnie 🥳
 
Dziewczyny gubię troszkę w tych informacjach z internetu dotyczących rozmiarów pęcherzyka ciążowego i zarodka w danym tygodniu i dniu ciąży. Inaczej liczą to lekarze i niektóre strony internetowe, jedni podają skończony tydzień, a Internet często rozpoczęty. A tutaj każdy dzień to spora różnica. Zaniepokoiła mnie informacja Bazyli, pisze ona, że jej pęcherzyk ciążowy ma 7.5 cm, a mój niby starszy ma 1.6 cm. Czy to Bazylka pomyliła jednostki czy mój jest tak malutki i nici z tego? Czy to ja mylę coś?
Chodzi o mm
 
Dziewczyny gubię troszkę w tych informacjach z internetu dotyczących rozmiarów pęcherzyka ciążowego i zarodka w danym tygodniu i dniu ciąży. Inaczej liczą to lekarze i niektóre strony internetowe, jedni podają skończony tydzień, a Internet często rozpoczęty. A tutaj każdy dzień to spora różnica. Zaniepokoiła mnie informacja Bazyli, pisze ona, że jej pęcherzyk ciążowy ma 7.5 cm, a mój niby starszy ma 1.6 cm. Czy to Bazylka pomyliła jednostki czy mój jest tak malutki i nici z tego? Czy to ja mylę coś?
Bazylia pomyliła i jej pęcherzyk ma 7,5 mm a twój ma 16 mm ❤️❤️❤️❤️
 
Dziewczyny gubię troszkę w tych informacjach z internetu dotyczących rozmiarów pęcherzyka ciążowego i zarodka w danym tygodniu i dniu ciąży. Inaczej liczą to lekarze i niektóre strony internetowe, jedni podają skończony tydzień, a Internet często rozpoczęty. A tutaj każdy dzień to spora różnica. Zaniepokoiła mnie informacja Bazyli, pisze ona, że jej pęcherzyk ciążowy ma 7.5 cm, a mój niby starszy ma 1.6 cm. Czy to Bazylka pomyliła jednostki czy mój jest tak malutki i nici z tego? Czy to ja mylę coś?
Tu jest jasno i wyraźnie wyjaśnione co i jak [emoji4]
 
Dziekuje dziewczyny i przepraszam ze sie nie odzywalam ale ja tak reaguje na stres ze chce byc wtedy sama... Do tego Łuykasz wyjechal wczoraj do Wawy i wraca jutro. Jestem po wizycie... JEst pecherzyk w jamie macicy w samym srodekczke i ma 7 cm - na razie pusto - ale to 16 dpt wiec lekarz mowi ze nawet chyba nie ma prawa jeszcze niczego byc - kolejna wizyta 13 sierpnia. JEstem szczesliwa ze nie ciaza pozamaciczna bo od dwoch dni strasznie mnie ciagnelo w jedenj pachwinie i tylko w jednej - bol promieniujacy od lopatki po kostke w nodze - masakra... Bylo mi o tyle ciezko ze Łukasz musial wyjechac no bo badzmy szczerzy gdyby nie jego praca to nigdy nie bylo by nas stac na jakiekolwiek leczenie a poza tym on kocha to co robi i ciezko pracowal na swoja pozycje a ostatnio i tak juz nadwyrezylam jego cierpliwosc ;) Wiec jak wczoraj sie widzielismy ostatni raz to ja juz bylam przygotowana z torbado szpitala bo bylam pewna ze po klinice sama pojade na zabieg do szpitala 😢 😢 😢 ale co ja wam tu bede smucic jak kazda z was przeciez zna te uczucia bezsilnosci... Straszne chwile... W kazdym razie hjak weszlam na wizyte to lekarz sie tylko zapytal z ktorej strony mnie tak boli - na co ja mu juz od razu o ciazy pozamaciczne a on od razu powiedzial ze zadnej takiej nie bedzie i szykamy pecherzyka ;) Nie wiem skad on taki pewny... Znalazl bardzo szybko... Ja mu sie zaczelam chwalic ze nie plamie po czym on wyciaga ten swoj pistolet z mojego sprzetu i mowi o wlasnie pani plami i siesmiee ;) Ale zaraz mnie zbadal tym wziernikiem czy czyms i mowi ze to z szyjki macicy ze jest jaka malutka nadzerka i ze on mnie tak powciskal i zeby sie tym nie przejmowac ;) Podal mi reke zeby wstac i tak mi sie we lbie zakolowalo ze od razu fiklam z powrotem - zdjal ze mnie ta maseczke ta asystentka przyniosla wode i pogadalismy sobie 10 minut - zaraz poczulam sie lepiej ;) Mam do niego dzwonic o kazdej porze dnia i nocy - uwielbiam go ale czasami musze na niego popsioczyc - byl zly ze sama przyjechalam - ale chyba zrozumiale ze ktos musi na to leczenie zarabiac... Mam nie robic juz pomiarow tylko przyjechac po serduszko - tylko wiecie jak z ta moja wiara jest po tych przyrostach - srednio... Pytalam sie go czy mial taki przypadek ze byly takie przyrosty i wszystko bylo dobrze - to mi odpowiedzial TAK PANIA !!!!! ;) Przepisal recepte - jechalam tak szybko zeby tylko leki zdazyc wziac a teraz musze migiem na miasto bo musze chocby spod ziemi znalezc cyclogest !!! Zmniejszyl fraxiparynie z ampulki 0,6 na 0,4 ... reszta bez zmian. Mam wiecej jesc - tylko ja jak jestem strasznym miesozerca tak mi sierzygac chce na sama mysl o kielbasie - dlategozaraz jeszcze podjade na jakies zakupy i cos postaram sobie zrobic na kolacje (oczywiscie rosolek obowiazkowo). Bardzo mi ulzylo ze nie musze jechac do szpitala bo nie mial by sie nawet kto mna zaopiekowac ;( nikt nic nie wie... Lukasz wraca jutro wiec kolejna nocka z psiorami sama w domu - ale tym razem bedzie juz bardzo przyjemnie... Dziekuje za wasz cieple mysli i slowa i przepraszam jesli kogos denerwuje ... Kazdy musi jakos po swojemu przez to przejsc Nie mam czasu nadrobic wieczorkiem sie odezwe a teraz jade dzialac dalej buziaki ;)
Czekamy na serduszka razem ❤
Wszystko będzie dobrze,zobaczysz ✊ uwierz w to i wyluzuj się troszkę 😘
Ja też tym razem wyłączam większe analizowanie..
Czekam cierpliwe na usg i wcale mi się nie spieszy 😁
Będzie co ma być 😊
Buziaki 😘
 
Kurczę Dziewczyny jest dzisiaj za co trzymać dzisiaj kciuki!! Mam nadzieje ze wszystkim się powiedzie!!! Ciekawe o której @Aduś16 ma to jajkobranie , @bazylia128 wizyte pęcherzykowa bo większość to wiadomo o której trzymać te kciuki!!! Ehhh stres stres normalnie!!!!!
Hej, pobrano u mnie 6 kumulusow, z czego było 5 dojrzałych komórek, ile zaplodnionych dowiem się najszybciej w poniedziałek
 
reklama
Witam,mam choroby autoimmunologiczne i nie mogę zajść w ciąże. Jestem po nieudanych próbach in vitro zbadania mam wszystkie ok. Czy ktoś tez tak miał i udało mi się zajść w ciąże ?Choruje również na hashimoto i Rzs.
 
Do góry