reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki ja jak zawsze z pytanie za 100 punktów. Czy 3 tygodnie po histeroskopi mogę pojechać do Hideparku na karuzele ??? Dziewczyny z pracy wymyśliły taki wyjazd integracyjny i wszyscy chętni a ja się zastanawiam czy mogę 🥺🥺 nie chciałabym rezygnować ale wiadomo ze histero i zdrowie ważniejsze
Ja zaraz po funkcjonowałam normalnie
 
A ty na pewno nie bierzesz jeszcze zadnych hormonów ??? 😂 😂 😂 Z ta kabina prysznicowa mam podobnie - jakich srodkow już nie uzywalam na osad z wody i nie chce do końca zejść... nie denerwuj się - teraz pomysl o sobie i się relaxuj ;)
Taaaa relaksik:-) dystans i spokój ;-P A jak się nie uda to cóż... no przecież jakoś odreagować trzeba- żarcik ofkorz. My tutaj wszystkie oazy spokoju, zen i te sprawy:-))
 
Kurczę czekam i czekam na ten okres i jak na złość nie nadchodzi .. napisałam maila do kliniki ze już 32 dc i nie mam Dalej okresu i nie wiem czy czekać , czy zaczynać fostimon ... za 5 min zadzwonił lekarz , ze mam zrobić najpierw ... test ciążowy 😳przecież badal mnie tydz temu i widział ze nic nie ma 😤ale niech mu będzie - wysłałam małża po test 🤪.. w pon mam dzwonić i umówimy się na usg .. kurczę mówilłyscie ze 1lub2 dc najlepiej zrobić ... kurde u mnie zawsze pod górkę i na odwrót 🤦🏻‍♀️
 
Ja zaraz po funkcjonowałam normalnie
Dziekuje za odpowiedz 😉 jeszcze zapytam w klinice jak będę na badaniach i na teście na covid. W sumie nie jest to żadna operacja i mina 3 tygodnie wiec mysle ze nie powinno to zaszkodzić. Bardziej się martwie ze będzie scratching i czy ciśnienie na karuzeli nie będzie jakoś złe wpływało
 
reklama
Do góry