reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam do was pytanie o wyniki TSH. Ogólnie nie miałam nigdy problemów z tarczyca. Gdy zaczynaliśmy starania to wynik miałam 1, 2. Po roku około 2,0 także urosło. Teraz przed kwietniowa próba też robiłam badanie ale nie sprawdziłam wyniku. Zaufałam lekarzowi, że jest dobry skoro podchodzimy do procedury. Wczoraj w 11 tyg ciąży odebrałam nowe wyniki badań i te stare zaległe. Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam wynik TSH 3,3. Wynik nowego badania to 0.750 więc raczej okej. Dziwi mnie tylko, że lekarz nic nie powiedział. Nie powinien ten wynik być niższy? Wprawdzie zaszłam w ciążę ale zastanawiam się czy martwić się ta tarczyca czy nie. Może będę co jakiś czas ponawiać badanie i tyle. Ktoś miał taką sytuację?
 
reklama
Tak, z mężem jednak przegadaliśmy sprawę i będę twardzielką panikarą i zaczekam do 11 dpt 😅 Mimo, że blastocysta ładna, bo 3AB, to nie robię sobie nadziei, bo słyszałam, że za pierwszym razem rzadko się udaje.
Podziwiam za cierpliwość ja już w 6dpt zrobiłam dwa sikance i betę. Co ciekawe sikance już też wyszły chociaż kreska była słaba.
 

Załączniki

  • IMG-20200505-WA0012.jpeg
    IMG-20200505-WA0012.jpeg
    481,5 KB · Wyświetleń: 63
To nie cierpliwość, a strach przed porażka 🤣 Jeju jak bardzo zazdraszczam, niewyraźna, ale jest. Cudownie ❤️
Potem już były wyraźniejsze🙂. Też miałam podana blastke ale 1AB. Mam nadzieję, że tego 11 dpt zobaczycie piękna betę:). Nam za pierwszym razem sie nie udało ale wtedy miałam podanego 3 dniowego zarodka.
 
Potem już były wyraźniejsze🙂. Też miałam podana blastke ale 1AB. Mam nadzieję, że tego 11 dpt zobaczycie piękna betę:). Nam za pierwszym razem sie nie udało ale wtedy miałam podanego 3 dniowego zarodka.
Ah rozbudzasz moja nadzieję 🙂 Co będzie, to będzie, nic więcej zrobić nie mogę. W poniedziałek wszystko się okaże, a Tobie bardzo gratuluję ☺️
 
Mam do was pytanie o wyniki TSH. Ogólnie nie miałam nigdy problemów z tarczyca. Gdy zaczynaliśmy starania to wynik miałam 1, 2. Po roku około 2,0 także urosło. Teraz przed kwietniowa próba też robiłam badanie ale nie sprawdziłam wyniku. Zaufałam lekarzowi, że jest dobry skoro podchodzimy do procedury. Wczoraj w 11 tyg ciąży odebrałam nowe wyniki badań i te stare zaległe. Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam wynik TSH 3,3. Wynik nowego badania to 0.750 więc raczej okej. Dziwi mnie tylko, że lekarz nic nie powiedział. Nie powinien ten wynik być niższy? Wprawdzie zaszłam w ciążę ale zastanawiam się czy martwić się ta tarczyca czy nie. Może będę co jakiś czas ponawiać badanie i tyle. Ktoś miał taką sytuację?
Skoro teraz jest 0.75 to jest ok. TSH często obniża się w ciąży. Na pewno do kontroli na później. Ja zawsze robię jeszcze ft 3 i ft4, jeśli są ok. to nie ma co się martwić. W końcu TSH 3 też jest w normie.
 
Ja bym startowała do No.vum. jeszcze młoda jesteś, możesz chwilę zaczekać. Dr.Za.mora to też dobry lekarz.

Znajomej skopali stymulację właśnie w Boci.anie , jeszcze próbowali zapłodnić jedną komórkę.....porażka po całości, zainkasowali 7 tys. i nie widzieli problemu :(
No moze i tak... poczekam to nie zając nie ucieknie
Dzieki😘
Właśnie wyleguje sie na macie do akupresury jak fakir jakis😂
Relaksie przybywaj, chwilo trwaj😆
 
21 dpt 640
23 dpt 1330

Dalej nic nie wiadomo. Czekamy do piątku. W piątek beta i USG.

A teraz leżymy i pachniemy [emoji106]
Oby to byla piekna zdrowa kobieta i rozwijala sie powoli bo jej uroda tak wielka ze pośpiech ją poniza. W skrocie: mam nadzieje ze z tej bety bedzie zdrowa piekna mala Marysia 2!! ✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Ah rozbudzasz moja nadzieję 🙂 Co będzie, to będzie, nic więcej zrobić nie mogę. W poniedziałek wszystko się okaże, a Tobie bardzo gratuluję ☺️
Nadzieję zawsze trzeba mieć:) ale gdzieś z tyłu głowy mieć świadomość, że może być różnie. To jest trochę loteria. Mimo to życzę dodatniego wyniku. Dziękuję:)
 
Do góry