reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przygotuj się na wszystko [emoji848]. Ja jestem pesymistką i się bardzo zdziwię jak wszystko będzie dobrze [emoji849]. Nie chcę Cię dołować, przepraszam [emoji3590]
Jednak jadę dziś do mojej pani dr.
Ona też twierdzi nadal że to pozamaciczna. [emoji1751]
Cieszę się że nie muszę czekać do piątku.
Może to dziś już będę wiedzieć jak to się skonczy
 
reklama
Tak jak już dziewczyny napisaly, takie objawy mogą oznaczać wszystko i nic. Tylko beta prawdę powie. Ja tez się bilam z myślami czy wcześniej bety nie zrobic ale jestem z tych twardzielek- panikar, co to mają nadzieję do końca i się boją rozczarowania. Także najwcześniej robilam 10dpt. Trzymam kciuki za piękna bete[emoji110][emoji110][emoji110]
Tak, z mężem jednak przegadaliśmy sprawę i będę twardzielką panikarą i zaczekam do 11 dpt 😅 Mimo, że blastocysta ładna, bo 3AB, to nie robię sobie nadziei, bo słyszałam, że za pierwszym razem rzadko się udaje.
 
Do góry