reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kanapki z czosnkiem [emoji3] dawno, dawno temu... za czasów, gdy jeszcze chorowałam ;) robiłam sobie wieczorek chlebek z masełkiem, cienkie plasterki czosnku (2-3 ząbki), na to kiełbaska czy co kto lubi :-) i rano jak ręką odjął, ewentualnie kolejnego wieczoru powtórka jak jakieś silniejsze paskudztwo rozkładało.
Chyba nie ma przeciwwskazań do niewielkich ilości czosnku w ciąży??
Zgadza sie, tez czosnek ratuje mi zycie :) Tylko ja wyciskam i smaruje na maselko i na to wedlinka mniaaam [emoji16] Ale wyziew straszliwy [emoji38]
I jasne, ze w ciazy mozna, to naturalny antybiotyk.
 
Jest tak dużo nowych osób, że sama nikogo tu nie kojarzę. Ja we wrześniu zrobiłam sobie przerwę po poronieniu. U na forum też nie zaglądałam. To będzie 5 podejście. W dwóch pierwszych nie dochodziło do implantacji, później się udawało ale się nie rozwijało, i w ostatnim podejściuzatrzymało się w 6 tygodniu.


@Liliana87 Przydadzą się ;)


@klaudiaanita ❤❤
Pamietam Cię, prowadziłas kalendarz 😀
 
Kanapki z czosnkiem [emoji3] dawno, dawno temu... za czasów, gdy jeszcze chorowałam ;) robiłam sobie wieczorek chlebek z masełkiem, cienkie plasterki czosnku (2-3 ząbki), na to kiełbaska czy co kto lubi :-) i rano jak ręką odjął, ewentualnie kolejnego wieczoru powtórka jak jakieś silniejsze paskudztwo rozkładało.
Chyba nie ma przeciwwskazań do niewielkich ilości czosnku w ciąży??
Nie wiem. Ale czosnek lubie. Jutro maz ni przyniesie do szpitala cytrynę i imbir bo dziś zapomniał.
 
reklama
Do góry