reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to nie schodzi po czasie??
Tak mi się przypomniało, jak poszlam w lipcu na makijaż do makijazystki, ona cała obstrzyknieta az sztywna i mi pociągnęła,ze wyglądam na 40 przez zmarszczki i muszę się zacząć obstrzykiwac. Tak mi zryla banie, po czym powiedziała,ze u niej dobra cena i zaprasza.
Schodzi niby, ale w zależności od skory może zawsze coś tam troszkę zostać. Niezle się ta kosmetyczka reklamowała 🤣🤣🤣 🙆🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ w życiu bym tak klientce nie powiedziała, pani przyjdź bo masz zmarszczki, dobra mam cenę 😂 , nie słuchaj jej, jestes piękna!
 
Schodzi niby, ale w zależności od skory może zawsze coś tam troszkę zostać. Niezle się ta kosmetyczka reklamowała [emoji1787][emoji1787][emoji1787] [emoji2298][emoji2358] w życiu bym tak klientce nie powiedziała, pani przyjdź bo masz zmarszczki, dobra mam cenę [emoji23] , nie słuchaj jej, jestes piękna!
Ona do mnie "zmara to zmara" i od wtedy to moje motto [emoji1787]
 
Dziewczyny mam pytanie,
czy do badań IMK, NK i Kir + przeciwciała przeciw plemnikowe i jądrowe ważny jest dzień cyklu?
 
reklama
Do góry