reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, przed chwila się przeraziłam na maxa :(, transfer miałam dokładnie tydzień temu, blastocysty i przed chwila zaczęłam plamić na brązowo, plus pobolewa mnie brzuch,to chyba początek okresu...:oops: czy któraś tak miała i jednak było ok?
Ja dziś czytałam że takie plamienia mogą być przy implantacji. Idź na betę jutro powinno już coś być
 
reklama
Hej dziewczyny dziękuję za wsparcie babelek juz na miejscu. ...teraz niech zostanie. ... obstawiania jestem lekami ze szok prolutex domiesniowo raz dziennie boli skurczybyk. .. do tego 3 x 1 progesteron basins estrofem 3x1 no i ecorton 1x1 i acard i prenatal no i fraxiparine ...
Cały czas myslalam podczas podawania żeby nie siknac :p wy też tak mialyscie? ....
 
Witam.
Czytuje i widzę, że w niektórych klinikach po transferze podawany jest relanium...
Czy któraś z Was go brała? Czy on pomaga głównie przeciwskurczowo na macice? Czy któraś z Was uważa, że ten lek pomógł i udalo sie?
 
Witam.
Czytuje i widzę, że w niektórych klinikach po transferze podawany jest relanium...
Czy któraś z Was go brała? Czy on pomaga głównie przeciwskurczowo na macice? Czy któraś z Was uważa, że ten lek pomógł i udalo sie?
U mnie podaja 15min przed transferem jedna tabletke, zeby organizm sie wyluzowal. I tyle, ani jednej tabletki wiecej.
Dwa razy sie udalo.
 
reklama
Do góry