reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już październik - ! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

"Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie, dokąd zmierza"

2019-10-02 Ero beta!!!!!!!
2019-10-02 Elizabeth68 beta!!!!!!!
2019-10-02 Riddikulus beta!!!!!!!
2019-10-03 Witamitawegaminka USG❤❤❤
2019-10-07 sylwia113 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-11 Netiaskitchen beta!!!!!!!
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

@Ero @Elizabeth68 @Riddikulus
Dziewczyny trzymamy kciuki ✊✊ ✊✊✊✊
@anulka36✊✊ Jesteśmy myślami z Tobą!
Prosze o wpisanie mnie na 11,10 na wizyte serduszkowa. Dziekuje :**
 
Ja pilam inke,pozniej postanowilam jedna rano slaba parzona z mlekiem ale jak sprobowalam to uznalam ze mi nie smakuje :) nie wiem czy to wina lekow czy betki pozytywnej ale juz kawa be
Też planuje się przerzucić na inkę. Lekarz mówił, że 1-2 kawy nie zaszkodzą i ja staram się nie przekraczać tego. Chociaż kocham kawę miłością wielką!
 
Też planuje się przerzucić na inkę. Lekarz mówił, że 1-2 kawy nie zaszkodzą i ja staram się nie przekraczać tego. Chociaż kocham kawę miłością wielką!
Ja piłam minimum 4-5 dziennie ale jak zaszłam w ciaze to z dnia na dzien przestałam bo organizm sam odrzucił choc wiem ze 1-2 słabe kawy mozna sobie spokojnie wypić dziennie ale trzeba patrzeć na wszystko co ma kofeinę bo jak ktos pije jeszcze duzo herbaty i jeszcze colę czy inne napoje z kofeina to wtedy moze byc problem z jej nadmiarem.
 
reklama
Do góry