reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ktoś wrzucam kiedyś taki powiedzmy harmonogram co się dzieje dzień po dniu z zarodkiem i przy 3 dobowym pisze że od 8 dpt dopiero zaczyna być produkowane HCG. Ja miałam 5 dobowe zarodki i u mnie było że od 6 dpt więc zobaczymy. Od niedzieli wieczorem ciągle ciągną mnie jajniki czuje takie kucie raz jeden raz drugi jakoś mnie to bardzo martwi
Mnie tak właśnie jajniki bolały po transferze w czerwcu i była pozytywna beta także myślę że u Ciebie będzie dobrze
 
Mnie tak właśnie jajniki bolały po transferze w czerwcu i była pozytywna beta także myślę że u Ciebie będzie dobrze
Bardziej się boję ciąży pozamacicznej, ale na razie o tym nie myślę.
Byly już tutaj dziewczyny, które też nie miały objawów A się udało więc może i Ty będziesz następna. Nie pozostanie noestety nam nic innego niz czekac a to jest najgorsze.
 
Wg wspomnianej rozpiski przy 5dniowym zarodku 6dpt zaczyna produkować betę. W klinice kazali po 2 tyg zrobić sikańca albo betę ale ja pewnie nie wytrzymam. Planuje zrobić 2 października. Także wtedy mój dzień. Czy wtedy może być jeszcze sfałszowany wynik po ovitrele? Będzie 2 tyg po zastrzyku.
 
Wg wspomnianej rozpiski przy 5dniowym zarodku 6dpt zaczyna produkować betę. W klinice kazali po 2 tyg zrobić sikańca albo betę ale ja pewnie nie wytrzymam. Planuje zrobić 2 października. Także wtedy mój dzień. Czy wtedy może być jeszcze sfałszowany wynik po ovitrele? Będzie 2 tyg po zastrzyku.
Ja bym na pewno nie wytrzymala tyle czasu. Ovitrelle utrzymuje się 10 dni.
 
Pytanko. Czy kichanie może mi zaszkodzić po transferze? Sezon przeziębien w pełni i mnie też już coś łapię. Próbuję się powstrzymywać ale nie zawsze się udaje. Powiedzcie czy Przesadzam?
 
Gratulacje świetnej ilości zapłodnionych komórek :-) :) :-) :) :-) :) :-) :) :-) :) oby jeszcze transfer się udał !! Powodzenia ✊✊✊✊✊
Dziękuje ślicznie :)
Mam taka cichą nadzieję że się uda..
A jeżeli się uda to oddam niewykorzystane zarodeczki do adopcji i podaruje komuś wymarzone szczęście <3
Pani embriolog powiedziała że nawet lepiej jeżeli transfer nie odbędzie się od razu bo mój organizm będzie miał czas aby oczyścić się z tych wszyskich leków i przygotować do transferu.
Dam znać jak będę po :biggrin2:
 
reklama
klaudiaanita oczywiscie ze powiem jak już bede wiedziec zaraz kapiel i spac bo rano musze wstać bardzo rano bo zanim dojedziemy a mam byc koło 7.30... teraz to się boje ze i ja po znieczuleniu bede miała wymioty....:( bo ja już tak mam.... gratuluje:) tylu zarodków ciekawe jak u mnie jutro bedzie.... a twoje niech przetrwaja i czekaja na brzuszek:)
Powodzenia życzę :)
Mi powiedziano że moje złe samopoczucie i bóle spowodowane są pobraniem dużej ilości jajeczek :p Ale każdy reaguje inaczej
U Ciebie tez sporo tych jajek jest więc będzie z czego wybierać :wink:
Dziękujemy i 3maj się :)
Czekam na info :laugh2:
 
Do góry