reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz..martwie sie bo ten brzuch byn wzdety wrazliwy ,lekko bolesny jak przy stymulscji jak jechalam na betke, a po powrocie ten przeszywajacy bol i nagle nic, brzuch miekki zadnych bolesci , jakby ten balon ktory byl w srodku pekl. Juz nie czuje sie " ciazowo" nic nie czuje..pocieszlam sie ze to moze pozostale pecherzyki po punkvi popekaly i tyle i one powodowaly wdecie i bol. Ale mam tez czarne mysli ze byly dwa zarodki i moze 1 odszedl :( zobacze jutro bete. Oczywiscie krew rano i znow czekac do wieczora na wyniki i dojechac do katowic po nie..to znow caly dzien myslenia. Mysle ,ze kazda z nas bedzie panikowac i sie bac juz zawsze...bo te nasze ciaze sa wystarane ,wychuchane...najukochansze;) i boimy sie porazki jak i przechodzic to po raz kolejny.
Ojej to masz cały dzień nerwów. A nie możesz pobrać wyników elektronicznie? Ja już oddałam krew i w ciągu godzny lub dwóch są wyniki. Od Pani biorę tylko numer zlecenia i sprawdzam w Internecie. Mam nadzieję że że wszystko będzie dobrze u Ciebie ✊
 
reklama
Ojej to masz cały dzień nerwów. A nie możesz pobrać wyników elektronicznie? Ja już oddałam krew i w ciągu godzny lub dwóch są wyniki. Od Pani biorę tylko numer zlecenia i sprawdzam w Internecie. Mam nadzieję że że wszystko będzie dobrze u Ciebie ✊
Dzieki za kciuki. No zapytam sie czy moge elektronicznie. Jechac i tak chce po wyniki bo papier musze miec w reku:) i umowic sie na usg jak bedzie ok. Pewnie jak na usg bedzie ok to bede panikowac do serduszkowego czy serduszko zabije. No ale jak beta tak ladnie rosnie... myslisz ze powinno byc ok? :(. Eh potrzebuje wszedzie pocieszenia i zapewnienia a prawda jezt taka ,ze tego zapewnienia nic nam nie zagwarantuje. Zwariowalam juz chyba od tego
 
Myślę że jeżeli masz przyrosty bety piękne to powinno być jak najbardziej ok. Nie stresuj się (wiem łatwo powiedzieć A sama wariuje) odnośnie serduszka to moja siostra mówiła że około 6 tygodnia. Zwariujemy :)
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz
2019-09-24 Riddikulus transfer ❤❤❤
2019-09-24 Linaaa transfer ❤❤❤
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-09-30 nieagatka beta!!!!!!!
2019-10-02 Elizabeth68 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Witam Kobity,
trochu mnie nie było,ale duuużo się dzieje,szkolenie,chrzciny i niestety poważna choroba w rodzinie.Postaram się dodawać kalendarz na bieżąco,choć nie ukrywam,że nie mam do tego teraz głowy :(
Także jakby Któraś zaciążona ❤❤❤ miała chęci to by było fajno.

To ,co wyłapałam to powpisywałam i już dziś trzymam kciiiuki moocno za jutrzejsze transfery @Riddikulus i @Linaaa ❤❤❤ (ponieważ dziś idę na nocną zmianę(inwentaryzacja) :(
Napisz mi na priv jak to mniej więcej działa w tym arkuszu bo widzę czarną magię:)
 
Wiesz..martwie sie bo ten brzuch byn wzdety wrazliwy ,lekko bolesny jak przy stymulscji jak jechalam na betke, a po powrocie ten przeszywajacy bol i nagle nic, brzuch miekki zadnych bolesci , jakby ten balon ktory byl w srodku pekl. Juz nie czuje sie " ciazowo" nic nie czuje..pocieszlam sie ze to moze pozostale pecherzyki po punkvi popekaly i tyle i one powodowaly wdecie i bol. Ale mam tez czarne mysli ze byly dwa zarodki i moze 1 odszedl :( zobacze jutro bete. Oczywiscie krew rano i znow czekac do wieczora na wyniki i dojechac do katowic po nie..to znow caly dzien myslenia. Mysle ,ze kazda z nas bedzie panikowac i sie bac juz zawsze...bo te nasze ciaze sa wystarane ,wychuchane...najukochansze;) i boimy sie porazki jak i przechodzic to po raz kolejny.
Dokładnie tak. Wystarane, wychuchane, oby było wszystko dobrze. Kciuki zaciśnięte, dawaj znać jak bedziesz mieć wyniki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry