reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz..martwie sie bo ten brzuch byn wzdety wrazliwy ,lekko bolesny jak przy stymulscji jak jechalam na betke, a po powrocie ten przeszywajacy bol i nagle nic, brzuch miekki zadnych bolesci , jakby ten balon ktory byl w srodku pekl. Juz nie czuje sie " ciazowo" nic nie czuje..pocieszlam sie ze to moze pozostale pecherzyki po punkvi popekaly i tyle i one powodowaly wdecie i bol. Ale mam tez czarne mysli ze byly dwa zarodki i moze 1 odszedl :( zobacze jutro bete. Oczywiscie krew rano i znow czekac do wieczora na wyniki i dojechac do katowic po nie..to znow caly dzien myslenia. Mysle ,ze kazda z nas bedzie panikowac i sie bac juz zawsze...bo te nasze ciaze sa wystarane ,wychuchane...najukochansze;) i boimy sie porazki jak i przechodzic to po raz kolejny.
Ja też miewałam okropne przeszywające bóle brzucha. Pobrali 16 jajeczek to sporo. Ciąża po świeżym transferze. Przeszlo w okolicach 5 tc. A i brzuch jak balon.
 
Tak miałam podawane 2 zarodki 5 dobowe 19.09 więc to pewnie pozostałości po ovitrelle. W czwartek zrobię jeszcze raz, ale czuje że znów kicha
5 dzien to wg ekstremalnie wczesnie na bete, a juz na pewno na taka mine na wynik 10, ktory jakby nie bylo moze oznaczac ciaze... Dlatego ja nie lubie tych wczesnych bet, niczego nie wyjasniaja jednoznacznie.
Glowa do gory.
 
reklama
Sa różne szkoly. Niektorzy mowia ze odstawia sie zaraz po pozytywnym tescie a inni ze po serduszku. Nie wiem tylko czy sie schodzi stopniowo czy nie.
W ciazy prolaktyna sama rosnie i ma rosnac wiec nie mozna zbijac lekami.
No właśnie różne szkoły i człowiek nie wie co robić. Odstawiłam niby stopniowo. Przez tydzień co 2 dzień. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
 
Do góry