reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej babeczki. Nie mam najmniejszych nawet szans was nadrobić. Przesyłam wam wszystkim buziaki. Gratuluje każdej bety wysokiej i przytulam każdą betę za niską.
Ja sama w poniedziałek mam ostatnią wizytę przed pick-up. Nie odzywałam się do was bo stresowałam się efektami stymulacji. Dopiero dzisiaj usłyszałam ze mamy 7 ładnych pęcherzyków równej wielkości co daje szanse na 7 komórek. Także trochę optymizmu się do mojej głowy wkradło. Aż 7 nam nie potrzeba także jest nadzieja.

Proszę o wpisanie na listę w kalendarzu - 16.09 wizyta.
 
Ja też odebrałam wyniki. U mnie 9dpt, beta ani drgnęła 0,1, prg 82.90 (pewnie po porannym prolutexie, ale znaczy że słoniowa dawka w końcu jest widoczna w wynikach), estr 2162. Czekam na wizytę i plan działań dalej. Mamy jeszcze 3 zarodki, niech się uda następnym razem...
EDIT: od teraz odstawiam leki i działamy od nowego cyklu. Lekarz zdziwiony, że nie chcemy czekać rok po porodzie i dopiero wtedy próbować. No ale powiedział, że szanuje decyzję i rozpisał cały plan. Tak więc smutki tylko dziś do końca dnia, a potem do boju!!! ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja też odebrałam wyniki. U mnie 9dpt, beta ani drgnęła 0,1, prg 82.90 (pewnie po porannym prolutexie, ale znaczy że słoniowa dawka w końcu jest widoczna w wynikach), estr 2162. Czekam na wizytę i plan działań dalej. Mamy jeszcze 3 zarodki, niech się uda następnym razem...
Przykro mi, ale wiedzialysmy, że raczej tak będzie :(Masz jeszcze 3 Kropki a to dużo i się na pewno uda ✊✊✊
Chlejem dzisiaj razem wino :oops::oops::oops::tak::tak::tak::p:p:p
Pamiętaj, by o tym progu na wizycie powiedzieć, niech od razu da Ci większe dawki przy następnym podejściu. I może sprawdź endo dzień przed transferem, by nie było jak u mnie teraz.
 
Przykro mi, ale wiedzialysmy, że raczej tak będzie :(Masz jeszcze 3 Kropki a to dużo i się na pewno uda ✊✊✊
Chlejem dzisiaj razem wino :oops::oops::oops::tak::tak::tak::p:p:p
Pamiętaj, by o tym progu na wizycie powiedzieć, niech od razu da Ci większe dawki przy następnym podejściu. I może sprawdź endo dzień przed transferem, by nie było jak u mnie teraz.
Właśnie tak jak piszesz!!! Prg większa dawka, może nawet sprawdzę poziom prg w dniu transferu tak jak u Ciebie to było, kontrola endo w dniu transferu, i niech się dzieje :) a wino całe sama oprożniam jak tylko młody uśnie. Jeszcze jakiś smutaśny film, paczka chusteczek i od jutro będę gotowa do dalszej walki!!! No może od poniedziałku, bo pewnie jutro to od rana będzie mnie głowa niepierdzielać:D:D:D
 
Właśnie tak jak piszesz!!! Prg większa dawka, może nawet sprawdzę poziom prg w dniu transferu tak jak u Ciebie to było, kontrola endo w dniu transferu, i niech się dzieje :) a wino całe sama oprożniam jak tylko młody uśnie. Jeszcze jakiś smutaśny film, paczka chusteczek i od jutro będę gotowa do dalszej walki!!! No może od poniedziałku, bo pewnie jutro to od rana będzie mnie głowa niepierdzielać:D:D:D
Gratuluje takiej siły! Dobrze mówisz. Dzisiaj wylać morze łez a od jutra działanie.
 
Właśnie tak jak piszesz!!! Prg większa dawka, może nawet sprawdzę poziom prg w dniu transferu tak jak u Ciebie to było, kontrola endo w dniu transferu, i niech się dzieje :) a wino całe sama oprożniam jak tylko młody uśnie. Jeszcze jakiś smutaśny film, paczka chusteczek i od jutro będę gotowa do dalszej walki!!! No może od poniedziałku, bo pewnie jutro to od rana będzie mnie głowa niepierdzielać:D:D:D
Kochana endo sprawdź dzień przed, bo w dniu transferu to już za późno jak Kropka odmrożą!
Jestem dziś z Tobą. Winko właśnie zakupione :p :p :p
 
reklama
Do góry