reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymaj się!!! Dziewczyny mają rację, trzeba poczekać na wynik amnio, ale to trwa. Więc przemyśl i dokładnie rozpracuj wspólnie z partnerem wszystkie scenariusze. Jak wynik amnio będzie dobry(bardzo, bardzo Ci tego życzę!!!) to odetchniesz, ale jak coś będzie nie tak, to będziesz wiedziała co robić dalej. BĄDŹ DZIELNA!!!!
A może zrobić dodatkowo test nifty-czy sanco teraz tak sie nazywa?
 
reklama
Trzymaj się!!! Dziewczyny mają rację, trzeba poczekać na wynik amnio, ale to trwa. Więc przemyśl i dokładnie rozpracuj wspólnie z partnerem wszystkie scenariusze. Jak wynik amnio będzie dobry(bardzo, bardzo Ci tego życzę!!!) to odetchniesz, ale jak coś będzie nie tak, to będziesz wiedziała co robić dalej. BĄDŹ DZIELNA!!!!
Ja tez z mezem juz rozmawialismy o takiej sytuacji i absolutnie nie oceniam decyzji innych bo kazdy ma prawo do wlasnego wyboru a my uzgodnilismy ze jesli okazaloby sie ze dziecko bedzie chore na jakosc chorobe niosaca bol,cierpienie czy smierc to taka ciaze usuniemy ale jesli bedzie to np zespol dawna to bedziemy kochac i starac sie uszczesliwiac je na kazdym kroku. Znam dzieci z zespolem dawna ktore sa bardzo szczesliwe i maja w sobie tyle milosc ze nie umialabym odebrac takiemu dziecku szansy na zycie ale oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnej decyzji bo to on bedzie nia obciazony Przez reszte zycia.
 
A może zrobić dodatkowo test nifty-czy sanco teraz tak sie nazywa?

To sa 2 rozne testy z tego co czytalam to nifty pro jest lepszy i ubespieczony dlatego sie na niego zdecydowalam bo skoro jest ubespieczony to znaczy ze musi byc lepszy skoro biora za wyniki odpowiedzialnosc finansowa na ponad 200tys zl.
 
To sa 2 rozne testy z tego co czytalam to nifty pro jest lepszy i ubespieczony dlatego sie na niego zdecydowalam bo skoro jest ubespieczony to znaczy ze musi byc lepszy skoro biora za wyniki odpowiedzialnosc finansowa na ponad 200tys zl.
Dzwoniłam dziś zapytać się u mnie o te testy,to powiedzieli mi że niczym się nie różnią.
 
Dzwoniłam dziś zapytać się u mnie o te testy,to powiedzieli mi że niczym się nie różnią.
Bo kiedys te nifty byly robione w polsce w polskon labolatorium ale skonczyla im sie umowa i zastapili je sanco ale to nie sa te same testy nifty robione sa w hong kongu ponoc labolatorium w polsce jest o wiele gorsze i czesciej dochodzi do blednych wynikow. Nifty PRO ma wiecej chorob plus ubespieczenie w razie falszywego wyniku. Sanco tego nie ma nie biora zadnej odpowiedzialnosci za falszywy wynik.
 
Właśnie przyszła.
< 0,2... No.
Także oczywiście powtarzam w sobotę i chyba muszę w poniedziałek ale na cud nie liczę. :(
Dlaczego???!!!! Przecież Tobie miało się udać. Jak wczoraj się smuciłam to myślałam że niech Tobie się uda... Przytulam mocno, jak masz to zwiększ sobie może dawkę luteiny. Jestem średnią optymistką, ale jak coś to masz plan b. A jak będzie źle to w sobotę zapraszam zdalnie na wino...
 
reklama
Dlaczego???!!!! Przecież Tobie miało się udać. Jak wczoraj się smuciłam to myślałam że niech Tobie się uda... Przytulam mocno, jak masz to zwiększ sobie może dawkę luteiny. Jestem średnią optymistką, ale jak coś to masz plan b. A jak będzie źle to w sobotę zapraszam zdalnie na wino...

Dzięki, Kochana jesteś :) teraz do mnie dociera, że chyba jednak dobrze usłyszałam, że endo w dniu transferu miałam 7mm,tylko On tak mnie zagadał....transfer powinien być odwołany...
Nic czekamy do soboty. I winko jak najbardziej :)
 
Do góry