reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Boże dziewczyny ja nie wiem co mi się dzieje. Dosłownie zasypiam na siedząco. nie wiem czy to przez relanium czy pogode ale spię!!! biore 3x1 relanium i ostatnia była o 14 a ja spię :( nawet mówiłam do męża by zamawiał pizze bo nie mam siły stać przy obiedzie
A ja myślę,że ci się zagnieżdziły fasolki,(miałaś chyba podane 2 zarodki tak ?)dlatego taki śpiący dzień.U mnie było tak samo,zasypiałam na siedząco,mam nadzieję,że tak jest u ciebie:)
 
reklama
Mnie brzuch pobolewa i jestem strasznie śpiąca.
Mam jeszcze pytanko odnośnie leków, biorę 2x duphaston, 3x luteinę,1x estrofem, 2x encorton, 1x acard. Orientujecie się może ile czasu mam brać te leki ponieważ wystarczy mi ich do czwartku, a to będzie 15 doba po transferze. Do kliniki mam koło 200 km, a i tak mój lekarz jest na urlopie więc musiałabym iść do innego. Mówiłyście że lekarz i tak nie wiele zobaczy. Przepisze mi te leki lekarz ogólny ?? Czy lepiej iść do gina jakiegoś innego u siebie w mieście???
 
Mnie brzuch pobolewa i jestem strasznie śpiąca.
Mam jeszcze pytanko odnośnie leków, biorę 2x duphaston, 3x luteinę,1x estrofem, 2x encorton, 1x acard. Orientujecie się może ile czasu mam brać te leki ponieważ wystarczy mi ich do czwartku, a to będzie 15 doba po transferze. Do kliniki mam koło 200 km, a i tak mój lekarz jest na urlopie więc musiałabym iść do innego. Mówiłyście że lekarz i tak nie wiele zobaczy. Przepisze mi te leki lekarz ogólny ?? Czy lepiej iść do gina jakiegoś innego u siebie w mieście???

Idz do zwyklego gina niech Ci przepisze recepty zebys nia miala przerw
 
Mnie brzuch pobolewa i jestem strasznie śpiąca.
Mam jeszcze pytanko odnośnie leków, biorę 2x duphaston, 3x luteinę,1x estrofem, 2x encorton, 1x acard. Orientujecie się może ile czasu mam brać te leki ponieważ wystarczy mi ich do czwartku, a to będzie 15 doba po transferze. Do kliniki mam koło 200 km, a i tak mój lekarz jest na urlopie więc musiałabym iść do innego. Mówiłyście że lekarz i tak nie wiele zobaczy. Przepisze mi te leki lekarz ogólny ?? Czy lepiej iść do gina jakiegoś innego u siebie w mieście???

Idź do innego lekarza bo ja mam prawie 10 tc i nadal duphaston i luteine biorę
 
Już któryś transfer dostaje, on ma chyba pomóc na implantację ale nie jestem pewna.

Relanium też tak może na Ciebie działać, do tego ta pogoda. Ja po relanium tylko raz spałam w ostatni dzień :rofl2:
A widzisz to nie wiedziałam, sadzilam ze to przy naturalnych tylko na pęknięcie pecherzyka przed transferem.

A ze spaniem to dzis cały czas senna chodze
3 razy dziennie relanium?
Ale czemu? Przeciez to nie jest obojetne dla organizmu. Wg mnie to ogromna dawka...
Nie stresuje sie tak wtedy przed beta. A wiem ze dziewczyny miały tu tak zalecane przez lekarzy, a nie jeden lek który bierzemy ma rozne skutki. Wiec mi to pomaga nie myslec i sie wyciszyc I nawet trochę przespać.
A ja myślę,że ci się zagnieżdziły fasolki,(miałaś chyba podane 2 zarodki tak ?)dlatego taki śpiący dzień.U mnie było tak samo,zasypiałam na siedząco,mam nadzieję,że tak jest u ciebie:)
Boze bylwbym najszczesliwsza pod sloncem gdybyvtak bylo. Pamietam ze @Vinszka tez tak zasypiala, a grono przyjaciółek mialo taki pierwszy objaw. Tak mialam dwa zarodeczki. Oby tak bylo jak mowisz.
 
Hej dziewczyny.

Strasznie trudno za wami nadążyć.

Po krotne odpowiadając na poruszane tematy:
- ja luteine brałam do 38tc
- okres walki o dzieci uważam za czas najtrudniejszy w życiu ale i najpiękniejszy. Nie mieliśmy specjalnie kasy, splukalismy się do - 0, a nawet pozyczalismy od teściów na końcówce. Walka zbliżyła mnie z lubym i juz chyba nic nas nie złamie.
- mi sikaniec nie wychodził nawet przy poziomie bety 300. Także ja sikancom nie wierze.
- moim jedynym objawem ciąży poza brakiem @ była senność. O 17.30 zasypiałam i nic mnie obudzić nie mogło. Także może to objaw?
 
A widzisz to nie wiedziałam, sadzilam ze to przy naturalnych tylko na pęknięcie pecherzyka przed transferem.

A ze spaniem to dzis cały czas senna chodze

Nie stresuje sie tak wtedy przed beta. A wiem ze dziewczyny miały tu tak zalecane przez lekarzy, a nie jeden lek który bierzemy ma rozne skutki. Wiec mi to pomaga nie myslec i sie wyciszyc I nawet trochę przespać.

Boze bylwbym najszczesliwsza pod sloncem gdybyvtak bylo. Pamietam ze @Vinszka tez tak zasypiala, a grono przyjaciółek mialo taki pierwszy objaw. Tak mialam dwa zarodeczki. Oby tak bylo jak mowisz.
@Justyska13 Ja mam uczucie senności. Trzymam kciuki za twoje jutrzejsze badania ✊✊
 
Hej dziewczyny.

Strasznie trudno za wami nadążyć.

Po krotne odpowiadając na poruszane tematy:
- ja luteine brałam do 38tc
- okres walki o dzieci uważam za czas najtrudniejszy w życiu ale i najpiękniejszy. Nie mieliśmy specjalnie kasy, splukalismy się do - 0, a nawet pozyczalismy od teściów na końcówce. Walka zbliżyła mnie z lubym i juz chyba nic nas nie złamie.
- mi sikaniec nie wychodził nawet przy poziomie bety 300. Także ja sikancom nie wierze.
- moim jedynym objawem ciąży poza brakiem @ była senność. O 17.30 zasypiałam i nic mnie obudzić nie mogło. Także może to objaw?
Oby tak bylo jak mowisz z ta sennoscia.
 
reklama
Do góry