reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja tak troche z innej beczki ... po wszystkich lekach hormonach stan mojej skory jest tragiczny jest sucha ale martwią mnie włosy bo są mega łamliwe i tępe a kiedyś błyszczały
Czy możecie coś polecić by ich kondycja się poprawiła choć troche ? [emoji20]
Proponuje kupic w aptece olejek rycynowy i wcierac we wlosy. Ponosic troche i dokladnie splukac. Smierdzi i jest tlusty ale dziala cuda. Ja smarowalam cala kitke, zawijalam w folie i po pol h do mycia. Podobnie dziala na rzesy ale trzeba systematycznosci.
@Marzycielka7 Ja również polecam olejek rycynowy, włosy po nim się poprawiły. Jeśli chodzi o stosowanie fryzjerka poleciła mi dodawać kilka kropli do szamponu i spłukać.
Dziewczyny ile placilyscie za prolutex? Mi cos babka mowila ze ok 150 zl za opakowanie 7 amp.
@Justyska13 ja płaciła ok. 170 zł. Ostatnio udało mi się kupić za 145 zł. W jednej aptece gdzie mi Pani sprowadzała powiedziała 210 zł byłam w szoku i mówię, że nigdy tyle nie płaciłam i dostałam cenę specjalną lub po rabacie za 165 zł.
 
@Marzycielka7 Ja również polecam olejek rycynowy, włosy po nim się poprawiły. Jeśli chodzi o stosowanie fryzjerka poleciła mi dodawać kilka kropli do szamponu i spłukać.

@Justyska13 ja płaciła ok. 170 zł. Ostatnio udało mi się kupić za 145 zł. W jednej aptece gdzie mi Pani sprowadzała powiedziała 210 zł byłam w szoku i mówię, że nigdy tyle nie płaciłam i dostałam cenę specjalną lub po rabacie za 165 zł.
To mi jakos tak powiedziala 145 zl w kazdym razie 2 opakowania prolutex i 6 op po 15 kapsułek lacznie ok 600zl mowila. Kurde za stymulacje tyle mi nie wyszlo. No ale coz
 
Dziewczyny we wtorek miała transfer...od wczoraj pobolewają mnie jajniki i brzuch jak na okres...czy któraś z was tak miała że brzuch bolał jak na okres a mimo wszystko się udało?
 
reklama
Do góry