reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Normalne kochana. Mnie powoli energia powraca już, ale uwierz, że chętnie leżałbym w łóżku z książką w ręku. Korzystaj z wolnego, bo później czasu nie będzie hihi

Mnie się często w głowie kręci, a i męczę się nawet głupim gadaniem [emoji23]
Moj maz ma mnie dosc bo jak nieraz wybuchne na niego bez powodu to mow Boze jeszcze 6miesiecy heh
 
reklama
Ja po glucophage po tygodniu brania przez kolejny tydzien spalam, wstawalam do pracy o 7, wracałam 16, szlam spac, budzilam sie 22 szlam do wanny i spalam do 7 rano i ledwo wstawalam [emoji16] ja bralam 3x1 Mi zostal 1 listek bez 2 sztuk (13tabletek)...

Wiec nie wiem czy cokolwiek poczujesz po 4 dniach brania (przy moim dawkowanoi 3x1 starczylo by na 4 dni i jeszcze jedna tabletka na 5 dzien)
Ale moge Ci wysłać
Dzięki kochana[emoji6]
To nie wiele ale jakby jeszcze któraś dziewczyna miała to może by sie troche uzbieralo.
Jakby co to dam znac na priv[emoji4]
 
Wow jaki wynik!!! Super super teraz niech pięknie się zapładniają. Cieszę się Twoim szczęściem i smucę tym efektem ubocznym. Już dobrze się czujesz?
Czuje soe teraz koszmarnie! Bola mnie jajniki okrutnie! Wzielam juz nospe forte ale nie mam w domu nic na paracetamolu tylko na ibuprofemie :-( :( wiec noe wiwm czy moge wziąć. Kupilam dzis wszystko oprucz progesteronu bo nigdzie nie ma tylko na zamówienie na jutro rano wiec jeden dziem mam w plecy. Aaa powiedz mi jak dasz rade fraxiparine jest przrciw zakrzepowe i polozna mowila ze to m brac od transferu a na kartce mam naposane ze od tranaferu tylko prolutex. I już nie wiem. Pewnie jutro zapytam dokladnie. Bo dzos juz nie pracuja tylko nam otworzyli klinike
 
Justyska, może nie jestem lekarzem, ale w życiu nie zgadzałabym się na transfer świeżego zarodka po jakimś krwotoku, tym bardziej jeśli piszesz, że to z endometrium. Skoro endometrium masz uszkodzone, tzn że robi się w nim stan zapalny i najprawdopodobniej nie będzie receptywne. Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu transferować teraz. Progesteron spokojnie możesz od jutra brać, mi zawsze kazali od dnia następnego. Jeśli chodzi o encorton, to też nie spotkałam się z dawkowaniem rano i wieczorem, żeby przyniósł należyte efekty powinno się go brać rano i w południe, tak mniej więcej ok 8 i 14tej. Zależy też o której wstajesz, bo jak codziennie np o 10, to wtedy porę zażywania sterydu się dostosowuje do rytmu dobowego.
Komórek zatrzęsienie :) Ile zapładniacie?
Kurcze powiem ci ze nie wiem skad to krwawienie bylo w kazdym razie cos mi zszywal lekarz bo mowil ze inaczej to by sie tak saczylo. A pytalam pielęgniarkę skad to to mowila ze moze lekarz uszkodzil naczynko na endometrium ale nic wiecej nie mowili. Wiec nie wiem. Kurcze to mnie teraz zmartwilas. Ale bede jutro dzwonić to zobaczymy co powiedza. Pytamam embriolog czy w takim razie jak jeat tyle komorek a maza slabe nasienie to zaplodnimy wiecej. Powiedziala ze przy tej stymulacji nie bardzo bo to pierwsze podejscie itp... wiec zapladniaja 6 no trudno bedzie co bedzie.
 
Czuje soe teraz koszmarnie! Bola mnie jajniki okrutnie! Wzielam juz nospe forte ale nie mam w domu nic na paracetamolu tylko na ibuprofemie :-( :( wiec noe wiwm czy moge wziąć. Kupilam dzis wszystko oprucz progesteronu bo nigdzie nie ma tylko na zamówienie na jutro rano wiec jeden dziem mam w plecy. Aaa powiedz mi jak dasz rade fraxiparine jest przrciw zakrzepowe i polozna mowila ze to m brac od transferu a na kartce mam naposane ze od tranaferu tylko prolutex. I już nie wiem. Pewnie jutro zapytam dokladnie. Bo dzos juz nie pracuja tylko nam otworzyli klinike
Fraxiparine mozna od dnia transferu a mozna nawet dzien wczesniej.
Ale poniewaz masz cos tam zszywane to nie wiem czy rozrzedzenie krwi jest dobrym pomyslem?
Ja tak jak @dżoasia radzę dopytac bo moze jednak warto przesunac transfer.
 
Fraxiparine mozna od dnia transferu a mozna nawet dzien wczesniej.
Ale poniewaz masz cos tam zszywane to nie wiem czy rozrzedzenie krwi jest dobrym pomyslem?
Ja tak jak @dżoasia radzę dopytac bo moze jednak warto przesunac transfer.
Właśnie dopytam. Jak mi tam lekarz grzebal to bylam zaraz po wubudzeniu wiec tak od razu nie myślałam
 
reklama
Dziewczyny ja tak troche z innej beczki ... po wszystkich lekach hormonach stan mojej skory jest tragiczny jest sucha ale martwią mnie włosy bo są mega łamliwe i tępe a kiedyś błyszczały
Czy możecie coś polecić by ich kondycja się poprawiła choć troche ? [emoji20]
 
Do góry