reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A gdzie zadalas pytanie? Nie widze ;(
Sprzed 4 stron :( "
Witam Was serdecznie :rofl2:
Dzisiaj jest mój 2 dzień po transferze. To moje 2 IVF, 2-gi crio-transfer średniej klasy mrożaczka. Mam 26 lat, staramy się z Mężem od prawie 3 lat o potomka. Mąż ma zły współczynnik HBA a ja endometriozę II/III stopień (macica czysta - była biopsja i histeroskopia). Poprzednie transfery byłam na własne życzenie obstawiona Tractocile (wlew przeciw skurczom), AH, EG etc.. i nic. Beta nie drgnęła. Teraz lekarz namówił nas na crio "sote". Bez żadnych dodatków i leków poza luteiną i estrofemem. Dlaczego tu do Was zajrzałam? Bo potrzebuję wsparcia. W nocy z 1dpt na 2dpt miałam orgazm spowodowany snem bardzo erotycznym. Teraz oczywiście panikuję czy tym samym przekreśliłam sobie szansę na udane IVF. Wszystkich bardzo ściskam i pozdrawiam. 8-) "
 
Czasem i lactovaginal pomaga :)

To ja jestem przykładem zbyt pochopnej laparoskopii i wyłuszczania torbieli jajnika. Miałam torbiel czekoladową, moja ginekolog dała mi skierowanie na usunięcie torbieli. I poszłam nie pytając czy da się inaczej, nic mi nie zaproponowano a nie miałam pojęcia, że pogorszy się przez to moje AMH, wtedy bym się nie decydowała na to tak pochopnie tylko skonsultowała z innymi lekarzami. No cóż, mleko się rozlało i obecnie moje AMH wynosi 1,53 a mam 32 lata.

Czyli laparoskopia moze pogorszyc amh?? Dobrze rozumiem? Dlaczego?
 
A miałaś wrażenie spuchniętego całego brzucha ?

Ja tez mialam wzdecie mega
Najgorsze bylo ok 7 dnia po punkcji a potem przeszlo
Dieta wysokobialkowa byla potrzebna i bardzo duzo wody! 3 l nawet
Lekarz mnie uspokajal zeby przeczekac a mialam juz naprawde pod żebrami wysoko wzdecie ale przeszlo
Badz w kontakcie z lekarzem swoim w razie czego ale na spokojnie
Ja nawet mialam wrazenie ze na pluca mi cos idzie (jakas woda)
Ale po 7 dniach wszystko przeszlo...
Badz spokojna...
 
Dziewczyny po ilu dniach od pozytywnej bety odstawilyscie estrofem? (CYKL ŚWIEŻY, TRANSFER 3 DNI PO PUNKCJI) lekarz mówi, żeby brać już po 1 tabletce przez 7 dni i odstawić, czy u Was też tak było?
 
Jakie witaminy polecacie dla staraczki bez kwasu foliowego ? Brałam prenatal uno, który ma w składzie zwykły kwas foliowy. Pare dni temu okazało się, że muszę przyjmować metylowany :)
 
Ja tez mialam wzdecie mega
Najgorsze bylo ok 7 dnia po punkcji a potem przeszlo
Dieta wysokobialkowa byla potrzebna i bardzo duzo wody! 3 l nawet
Lekarz mnie uspokajal zeby przeczekac a mialam juz naprawde pod żebrami wysoko wzdecie ale przeszlo
Badz w kontakcie z lekarzem swoim w razie czego ale na spokojnie
Ja nawet mialam wrazenie ze na pluca mi cos idzie (jakas woda)
Ale po 7 dniach wszystko przeszlo...
Badz spokojna...
O matko... ja myślałam, ze może do jutra przejdzie :/ :)
 
reklama
Do góry