reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Pala @Vinszka
To ja obalam mit. W pierwszej ciazy wymiotowalam doslownie co chwile, az w koncu mialam tak pozdzierane flaki, ze rzygalam z krwia. Do samego konca ciazy, po zapachu, po wejsciu po schodach, po podrozy autem/busem itp.... Czulam sie jak z kosmiczna grypa...
 
Przykro mi... Nie znam sie na tym az tak ale czy juz nie ma zadnych szans na wzrost? ;(
Lekarz dzwonił do mnie przed chwila i jak sie nie wygadam wam to mnie dól zaraz weźmie i płacz .
wyniki moje z dziś 7dzień po transferze .

B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) TD]
[TD]

Estradiol 17-beta (E2) 2592

Progesteron (PRG) 44.49



Leki kazał mi brać kwas foliowy 2tab. luteina do poch. 3*4 . luteina podjęzyk 3*4 . ekstrofem 3*1 . neoparin 1 na 24 godziny .
za 3 dni powtórka z rozrywki ale jak do dziś beta nie urosła to już nie urośnie nie mam już żadnych złudzeń :(
 
Lekarz dzwonił do mnie przed chwila i jak sie nie wygadam wam to mnie dól zaraz weźmie i płacz .
wyniki moje z dziś 7dzień po transferze .

B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) <0.1

Estradiol 17-beta (E2) 2592

Progesteron (PRG) 44.49



Leki kazał mi brać kwas foliowy 2tab. luteina do poch. 3*4 . luteina podjęzyk 3*4 . ekstrofem 3*1 . neoparin 1 na 24 godziny .
za 3 dni powtórka z rozrywki ale jak do dziś beta nie urosła to już nie urośnie nie mam już żadnych złudzeń :(
Proszę nie martw się, ja miałam dwie weryfikacje już i identyczną betę jak Twoja a pojutrze na trzecią-ostatnią idę i tak sobie myślę, że zmienię klinikę na inną, jeżeli mi ta beta nie urośnie. Poprzednie weryfikację miałam 3 i 5 dzień po transferze. Nie rozumiem dlaczego tak szybko każą je robić właśnie w Gdańsku :(
 
lekarz włodzimierz sieg z invicta gdańsk
Byłam u niego bo tez chciałam w Gdańsku podchodzić, wydawal sie bardzo profesjonalny choc mało socjalny ze tak powiem ale dr nie jest od picia kawy tylko od leczenia wiec najwazniejsze zeby był dobrym fachowcem :-). Mam nadzieje ze ci sie w koncu uda ❤️
 
Ostatnia edycja:
A histeroskopia czym sie rozni tak relanie poza tym ze inne urzadzenie??
Histeroskopia to og
Oj kochana na płeć to musimy zaczekać jeszcze trochę. Najszybciej to usłyszysz jakąś prognozę na prenatalnych [emoji3526] a pewność to mogę mieć po połówkowych jak potwierdzi mi to dwóch lekarzy [emoji23]

Chyba że robisz nifti.
Nie chodzilo mi o plec, tylko o usg zobaczymy jak sie kruszyna rozwija
 
reklama
Proszę nie martw się, ja miałam dwie weryfikacje już i identyczną betę jak Twoja a pojutrze na trzecią-ostatnią idę i tak sobie myślę, że zmienię klinikę na inną, jeżeli mi ta beta nie urośnie. Poprzednie weryfikację miałam 3 i 5 dzień po transferze. Nie rozumiem dlaczego tak szybko każą je robić właśnie w Gdańsku :(


mi robili bety 3 no i 7 dniu . ostatnia jest 10 dniu . według mnie już nie mam szans na podniesienie sie bety . lekarz mówił ze w 10dniu jest ostateczna .
 
Do góry