reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kalendarz z telefonu podejrzewam, że wyszedł tragicznie. Innej opcji niestety nie mam i chętną do prowadzenia szczerze namawiam, bo dowodzenie przejmuje tylko na kilka chwil [emoji23][emoji23]

Ja wracam z krwii. Mam nadzieję, że mogę sobie życzyć pięknego przyrostu i odpowiednich wyników hormonów.
Bardzo kibicuję :)
 
Nie miałam usg. Beta ostatnia 1138.7
W poniedziałek miało być badanie. Ból jest dość silny jak się pojawia.
Nie wiem do kogo mam iść na usg kto mnie przyjmie tak rano
;(
To leć na ostry dyżur gdzies...nie chce cię straszyć ale trzeba to sprawdzić...nie czekałabym do poniedziałku
 
Kalendarz z telefonu podejrzewam, że wyszedł tragicznie. Innej opcji niestety nie mam i chętną do prowadzenia szczerze namawiam, bo dowodzenie przejmuje tylko na kilka chwil
emoji23.png
emoji23.png


Ja wracam z krwii. Mam nadzieję, że mogę sobie życzyć pięknego przyrostu i odpowiednich wyników hormonów.

Dziewczęta!!! Miłego i słonecznego dnia.
emoji8.png
Wygląda dobrze :cool2: Świetnie Ci idzie :D
Trzymam kciuki :tak::tak:;)
 
Jak najbardziej moze byc
Dziekuje. Wlasnie juz przeliczylam ze dopiero po swietach pojde na wyrazy bo przed swietami bede miala okres. Wiec po swietach wyjdzie mi jakiś 16 dzień to pezynqjmniej nie będzie plamienia. Chyba ze @ sie przesunie.
Dzieki @dzoasia
Dziewczyny beta 9.5 cos tam rosnie 6dzien po transferze progesteron 16.47 estradiol 1906
No to wynik bety jest cos rusza ale chyba progesterlon trzeba zwiekszyc.
 
reklama
Do góry