reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pęcherzyk widać około 5 tygodnia ciąży. U Ciebie w piątek będzie początek 5 tyg, wiec może być widać, ale nie musi i może warto poczekac ;) Nie mysl, ze roznie moze byc. Myslenie steruje calym Twoim organizmem i bytem. Lepiej być przekonanym, że wariant jest tylko jeden - ten, który jest dla Ciebie najlepszy i który Tobie paduje. Ja całą ciąże bliźniaczą bylam przekonana, że jestem niezniszczalna :D, że mam zdrowy i silny organizm, który mi w tym pomaga. Ani razu nie zachwiałam się w swoim przekonaniu i myśleniu, niczego nię nie bałam. I tak było, bo zmiana sposobu myślenia to podstawa ;). Ja też świadomie poprosiłam o dwa zarodki, bo byłam przekonana, że to zwiększa szanse na jakąkolwiek ciążę, a po drugie wiedzialam, że chcę mieć wiecej dzieci i przechodzenie kilka razy przez to samo mnie nie interesowalo.

Pęcherzyk powinno być widać przy becie 1000-1500. Jeśli go nie ma, trzeba niestety szukać w jajowodach.
 
reklama
Dziewczyny powiem wam szczerze ze juz mnie przestaja bolec piersi roznica jest od poprzednich dni u mnie to juz @@mam zalamke wlasnie sie poryczalam a potem sie smialam sama z siebie mi to chyba psychiatra potrzebny
 
Ja dzisiaj zaczynam 38 tydzień, lecz niestety we wtorek na usg okazało się, że moja Córeczka waży za mało. Mam teraz serię różnych badań, jak diagnoza się potwierdzi to czeka mnie szpital i albo leżenie na patologi ciąży i codzienne monitorowanie przepływów albo wcześniejsze zakończenie ciąży przez cc. Mam nadzieję, że po prostu się okaże, że moja Córeczka to zdrowa Kruszynka...

Trzymam kciuki [emoji110]
Będzie śliczna zdrowa i zgrabna [emoji173]️
 
Ja dzisiaj zaczynam 38 tydzień, lecz niestety we wtorek na usg okazało się, że moja Córeczka waży za mało. Mam teraz serię różnych badań, jak diagnoza się potwierdzi to czeka mnie szpital i albo leżenie na patologi ciąży i codzienne monitorowanie przepływów albo wcześniejsze zakończenie ciąży przez cc. Mam nadzieję, że po prostu się okaże, że moja Córeczka to zdrowa Kruszynka...

Będzie zdrowa kruszynka ;) Ja urodziłam o czasie przez cc bliźnięta, i jadna córka ważyła 3 kg, a druga 1,7 kg! i urodziła się zupełnie zdrowa (10 pkt apgar). Hipotrofia została wykluczona, bo były dwa łożyska. Po urodzeniu przechodzily badania na cytomegalię, bo lekarz chciał koniecznie znac przyczynę tej niskiej wagi u drugiej córki. Cytomagalii nie wykryto i zostali z pytaniem bez odpowiedzi. A córka ma teraz 8 lat, nigdy nie chorowała i super się rozwija.
Więc czasami jak to mówią „taka uroda”. Poza tym usg w dniu porodu wskazywalo, ze jedna corka będzie ważyć ok 3 kg, a druga ok 2,5 kg.
Dlatego obraz usg też nie do końca jest wiarygodny, bo w moim przypadku usg pomylilo się o prawie 1 kg.
 
Chyba umknęły Ci moje poprzednie wpisy ... mam juz 2 cudownych (chociaż doprawadzających mnie do szału ;) dzieciaków) to byl powrót po ostatniego kropka na zimowisku...nie bede już się dalej starała...chociaż rozmawiałam z M i chyba kilka miesiecy damy sobie na cud naturalnego poczęcia ;p
Wiecie co jest najgorsze...ja naprawdę byłam przekonana że ten teansfer się uda...wybudowalam dom z pokojem dla tego dziecka, zostawiłam wszystkie rzeczy po poprzesniej dwójce, łóżeczko, fotelik, ubranka, karuzele itd...głupia ja...heh...
Ale moj cud bycia mamą się spełnił więc nie mam prawa narzekać :)
Trzymam za was kciuki i cały czas podczytuje. ..moze i u mnie jeszcze jakiś cud sie wydarzy
 
reklama
Do góry