reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzięki DGD :*
Od dwóch dni przed punkcja kiedy z usg mialy byc tylko 4 komorki do pobrania powiedzialam ze dosc i wyluzowałam głową.Pózniej już same zaskoczenia mnie czekały do dziś.
Cieszę się ogromnie,że mamy 4 mrożaczki (w końcu!) a co będzie teraz czas pokaże.
Bete mam robic 8 marca ale chcialabym wczesniej zrobic tsh bo ostatnio 3,2 i progesteron bo nawet nie wiem jaki mam.

A Ty jak się czujesz?Już sucho?
Jak będziesz robić TSH, to rób od razu ft3 i ft4, bo jak by Ci TSH teraz wywaliło, to szczególnie ft4 będzie ważny dla lekarza. A u mnie sucho, ale już się nie przemęczam. W sumie, to prawie nic nie robię w domu, oprócz drobnych czynności. Mam zakaz od męża.

@Biedroneczka8 3 No ja wlasnie mam juz drugi okres po i dalej jajca jak berety z tym... no nic wizyte mam w sobotę to powiem...
Jejku Kurciu strasznie Ci współczuję. Ja nie miałam nigdy takiego poronienia, ale pamiętam, że po transferach też miałam potopy. Lekarz mi wtedy mówił, że to przez 2-3 cykle może być, a u Ciebie to pewnie tym bardziej. Ale chciałam powiedzieć, że niedługo święta i musi być wielkanocny kurczaczek u Ciebie. No kurna musi! Albo 2:)
A jak z tą infekcją? Udało się opanować?
 
reklama
Jakoś poZno ja szybko po transferze przestałam.
Ja stopniowo co ok 3 tyg mialam schodzic z dawki. Jak zbadalam estradiol jakos na poczatku to szalu tez nie robil, wiec wolalam lykac dluzej i sie nie dopominac o wczesniejsze schodzenie ;)
A tak sie zastanawiam...
Na poczatku grudnia mialam wywolywane poronienie arthrotec'iem, potem lyzeczkowanie. Potem pod koniec stycznia dostalam @, ktory byl mega obfity i z mega skrzepami. Potem doktor ze wzgledu na torbiel czynnosciowa kazal brac antyki, i dostalam po nich @. mam 5dc a krwotok i skrzepy przechodza ludzkie pojecie...
Czy to normalne ze organizm az tak nie moze do siebie dojsc? Mialam po drodze ze 2 usg robione i oprocz mega grubego endo lekarz nic nie widzial...
Skoro endo bylo gruuuube to dobrze, ze cie zalewa, bo musi cale to stare sie zluszczyc, zeby moglo urosnac nowe mieciutkie i przytulne dla Kurczaka :)

Dzieczynki smacznych pączusiów ;) Jedzcie smialo, dzis w tylek nie idzie :D
 
Ja stopniowo co ok 3 tyg mialam schodzic z dawki. Jak zbadalam estradiol jakos na poczatku to szalu tez nie robil, wiec wolalam lykac dluzej i sie nie dopominac o wczesniejsze schodzenie ;)

Skoro endo bylo gruuuube to dobrze, ze cie zalewa, bo musi cale to stare sie zluszczyc, zeby moglo urosnac nowe mieciutkie i przytulne dla Kurczaka :)

Dzieczynki smacznych pączusiów ;) Jedzcie smialo, dzis w tylek nie idzie :D

Co lekarz to teoria ;))))
I wez tu nie zgłupiej. ;)
 
Witam serdecznie! 12 lutego miałam kolejny transfer blastki 4.1.1. W 9 dpt dostałam dużego plamienia i byłam pewna, że zaczyna się okres ale ku mojemu zdziwieniu beta w tym dniu wynosiła ponad 30. Następnego dnia wynosiła 45, a 70 h później 134. Wczoraj, w kolejnym badaniu, tj. 15 dpt beta ma 329. Myślicie, czy to nie za mało jak na 15 dzień? Przyrost jest prawidłowy, ale wiem, że większość dziewczyn ma już dużo większą betę o tej porze...
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
LUTY to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-02-28 sssurykatka połówkowe ❤️
2019-03-04 nadzieja xxx beta!!!!
2019-03-04 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-03-05 Vinszka wizyta przed transferem
2019-03-07 delfin79 podglądanie maluszka ❤️
2019-03-08 Elessi beta!!!!
2019-03-08 Tina35 beta!!!!
2019-03-08 Dgd podglądanie maluszka ❤️
2019-03-11 Biedroneczka83 połówkowe ❤️
2019-03-11 Kingul podglądanie maluszka ❤️
2019-03-12 sandra777.12 transfer!!!!
2019-03-13 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-03-13 Vinszka transfer!!!!
2019-03-14 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-03-19 Ela86 usg III trymestru ❤️
2019-03-21 delfin79 badanie prenatalne ❤️
2019-03-27 Dgd połówkowe ❤️
2019-04-10 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-04-23 dżoasia II prenatalne ❤️ ❤️
2019-05-03 Sol termin porodu
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-31 dżoasia termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Jak będziesz robić TSH, to rób od razu ft3 i ft4, bo jak by Ci TSH teraz wywaliło, to szczególnie ft4 będzie ważny dla lekarza. A u mnie sucho, ale już się nie przemęczam. W sumie, to prawie nic nie robię w domu, oprócz drobnych czynności. Mam zakaz od męża.


Jejku Kurciu strasznie Ci współczuję. Ja nie miałam nigdy takiego poronienia, ale pamiętam, że po transferach też miałam potopy. Lekarz mi wtedy mówił, że to przez 2-3 cykle może być, a u Ciebie to pewnie tym bardziej. Ale chciałam powiedzieć, że niedługo święta i musi być wielkanocny kurczaczek u Ciebie. No kurna musi! Albo 2:)
A jak z tą infekcją? Udało się opanować?
Z infekcja roznie. Chyba jeszcze nie do konca opanowana. Jutro sie okaze.
 
@Babeczki dobrze,ze znaleźliście odpowiedni kierunek i klinikę.teraz trzymam kciuki!Lecisz ze świeżakiem?Trzymam kciuki aby były mrożaki!

@Kurcia dziewczyny na pewno więcej doradzą w temacie krwawienia ale życzę Ci aby szybko wszystko wróciło do normy i abyś mogła wracać po eskimoska!

@Dgd dobrze ,że mąż tak troszczy się o Was :)Dbaj o siebie i maleństwo :)
 
reklama
@sunrisea - dzisiaj zaczyna się twoja najpiękniejsza przygoda - cudownego spotkania z Maleństwem życzę i wracaj do sił jak najszybciej ❤️ ❤️ ❤️
Oczywiście, jak już będziesz mogła, to napisz do nas :)
Kochana proszę wpisz mnie do kalendarza na 16.03 wizyta konsultacyjna przed criotransferem. Powoli zbliża się czas by zabrać ostatniego kropka:)

Agniecha1508 zobaczysz te dwa miechy szybko zlecą. My w marcu wizyta konsultacyjna przed crio i w kwietniu kropek będzie z nami ❤️

Wszystkim świeżo upieczonym mamom gratuluję cudnych maluszków ❤️❤️❤️❤️❤️
Dla wszystkich potrzebujących ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

Pozdrawiam Was gorąco za krzaka:):)
 
Do góry