reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beatka jeżeli weźmiesz na palec tą wydzielinę i nie ma grudek tz takiego twarożku to jest to normalna wydzielina w tym okresie ciąży. Miałam podobnie i Inga mnie uspokoiła. Dobra jest taka gładka wydzielina jak krem. Sorry dziewczynki za opis.
Dziękuję właśnie taką mam jak budyń bez grudek uspokoiłaś mnie jeszcze raz dzięki ❤❤❤
 
reklama
Dziewczyny jak obliczyć wiek ciąży? Tylko proszę nie mówcie ze termin ostatniej miesiaczki bo ostatnia była 2 miesiące temu a transfer był 14.01 zarodek trzydniowy. Słyszałam że powinnam odjąć te 3 dni a potem 2tyg i to będzie początek ciąży. Cxy tak jest prawidłowo? Mam brać heparyne do 6 tyg więc muszę dokładnie wiedzieć czy jestem teraz w 4tyg. Wg bety o tych wyliczen wyszło mi że dziś biegnie 4 tydzień
 
Dziewczyny jak obliczyć wiek ciąży? Tylko proszę nie mówcie ze termin ostatniej miesiaczki bo ostatnia była 2 miesiące temu a transfer był 14.01 zarodek trzydniowy. Słyszałam że powinnam odjąć te 3 dni a potem 2tyg i to będzie początek ciąży. Cxy tak jest prawidłowo? Mam brać heparyne do 6 tyg więc muszę dokładnie wiedzieć czy jestem teraz w 4tyg. Wg bety o tych wyliczen wyszło mi że dziś biegnie 4 tydzień
dokładnie tak jak piszesz... odjąć wiek zarodka i 14 dni przy długim protokole
 
Hej! Właśnie wracam od lekarza. U mnie dziś 11 dc, cykl naturalny. Na razie ciężko powiedzieć kiedy transfer. Na dzień dzisiejszy pęcherzyk ma jakieś 10 mm a endometrium 8. Lekarz liczy że owulacja dopiero może być na początku lutego i wtedy transfer koło 6 czy 7go. W środę rano mam się pokazać w klinice na kolejną ocenę.
 
Dziewczynki melduje, ze Tomek ma się dobrze i wazy już 500 g :) na razie leży sobie w ułożeniu miednicowym i pieknie pokazuje co ma między nóżkami i to ma już aż 6 mm, normalnie gigant :) pokazalabym wam foto, ale jest bezwstydne ;)
@ilmenau poproszę o dopisanie do kalendarza, kolejne wizyta 22.02 :)
 
reklama
Do góry