reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jesli badanie cross match wyszlo mi dodatnie. Tzn co? To ze odrzucsm zarodek bo jest tez po czesci meza tak? Czy to badanie wyklucza zebym miala szczepienia z krwi meza? Chyba cos mi sie chrzani to wszystko:( nk mi wyszlo 10% to chyba chociaz to dobre...

Na 100% nie jestem pewna czy tez to dobrze rozumiem ,ale znaczy to tyle ze w twojej surowicy stwierdzono przeciwciala cytotoksyczne przeciwko wyizolowanym leukocytom twojego meza i bedziesz musiala byc szczepiona , szczepionka robiona od dawcy. Do tego robi sie chyba test L C T i po wyniku okaze sie czy immunopresja bedzie potrzebna.NK ci wyszlo bardzo ladne[emoji106]

Ps. Jesli pochrzanilam to prosze mnie wyprostowac[emoji85]
 
reklama
reklama
Do góry