reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super wiadomość :) ważne żeby badania prenatalne robił ginekolog który ma do tego specjalne szkolenie i na prawdę jest w tym dobry. W necie można znaleźć wykaz lekarzy którzy mają takie uprawnienia w Twoim rejonie. Jak trafisz na jakiegoś patałacha to będzie cudował i naciągać

Badanie prenatalne będę robić też w Novum. Jest trochę droższe o około 300 zł od innych miejsc w Warszawie ale mam do nich zaufanie ☺
 
Kobietki ...odwiedziłam dziś chrzesnice, która ma 2 latka. Zapomniałam się i wzięłam ją na ręce na chwilę. Jestem w 11 tygodniu ciąży , czy takie coś stwarza duże zagroŻenie ? Zaczęłam panikowac po
 
Witajcie!
Odebrałam dziś badanie nasienia męża i chyba nie za ciekawie to wygląda. Co sądzicie?
Nie ma tragedi do in vitro sie nadają :-) moj miał ruszających sie tylko 4% a ruszających sie prawidłowo tylko 2% morfologia tez 2% i dr powiedział ze da rade i mam teraz 5 blastek w lodoweczce które na mnie czekają :-)
 
Kobietki ...odwiedziłam dziś chrzesnice, która ma 2 latka. Zapomniałam się i wzięłam ją na ręce na chwilę. Jestem w 11 tygodniu ciąży , czy takie coś stwarza duże zagroŻenie ? Zaczęłam panikowac po
to nie panikuj. :) chyba Cie nie pociągneło nic i nie było to gwałtowne? Ja czasem biore mojego kota i trzymam na rękach a waży z 5kilo ..
 
reklama
Dziewczyny czy enterococcus faecalis w ilości 1000000/ml w moczu w 10 tc to tragedia? Odebrałam wynik i nie wiem czy pędzić na złamanie karku do lekarza czy czekać do przyszłej środy, bo i tak mam wizytę. Badanie ogólne wyszło ok.
 
Do góry