reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ooo w takim razie mow gdzie można skosztować Twoich dań, i czy to jest w krk? ❤️
chwilowo nigdzie bo jestem na L4 hahahaha
a ogólnie to jedna z diet pudełkowych i tak - w Krakowie ;)
Dziewczyny maz w lutym ma zrobic badanie seminogram, chromatyne, test wiązania z kwasem hialuronowym i cos jeszcze. Czy to wszystko zrobią z jednego oddania nasienia?
można, można :)
Zrobiłam test ciążowy 8dpt.Zwykly sikacz 10.i wyszły dwie kreski po minucie. Ta druga wiadomo błada ale jest. Czy możliwe ze się udało i wynik wyszedł tak szybko? To był trzydniowy zarodek
PIĘĘĘKNIEEEEEE!!! u mnie przy blastkach wyszedł 4dpt w poludnie ;P
 
Jestem po wizycie u swojej dr
Niestety nie podporządkuje się zaleceniom od Pasnika i nie zmieni protokołu buuuu
I co teraz ze wlewem domaciczny z eccofilu
Na moje drugie pytanie odnośnie diagnostyki przedimplantacyjna odpowiedz taka
A pani myśli,ze byśmy bawili się w transfery żeby zarodki były nie dobre ? Dochodzi do zaplodnienia czyli jest zarodek wiec nie ma takiej opcji wiec ja do niej ale mimo wszystko chce to zrobić,ale ona mówi ze to się robi jeśli są przebyte choroby itd itd
Co teraz ja mam zrobić ? Jechac specjalnie do Polski na ten wlew? Matulkus pomocy
 
reklama
Hej, dziewczyny, mało się udzielam, bo robota goni... dziś 3dpt, bezsensownie wsłuchuję się w organizm, a objawów brak. Staram się o tym nie myśleć, ale kurczę ciężkie to jest.
@Forget-me-not... a jak u ciebie samopoczucie?
@Baylee po cichutku gratuluję, oby beta potwierdziła dobre wiadomości :)
 
Do góry