reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobiłam test ciążowy 8dpt.Zwykly sikacz 10.i wyszły dwie kreski po minucie. Ta druga wiadomo błada ale jest. Czy możliwe ze się udało i wynik wyszedł tak szybko? To był trzydniowy zarodek
Gratulacje u mnie biel wali po oczach ....ale miejmy nadzieję że u Ciebie będzie pozytywne zakończenie
 
reklama
@Akatombo u mnie lipa. Infekcja pęcherza mnie dopadła. Bylam wczoraj w klinice dali antybiotyk i zmienili lutinusa na prolutex (a ja glupia nakupilam ze 4 opakowania lutka na zapas)
Optymizm mi całkiem opadł i już nie liczę za bardzo na dobre wiadomosci u mnie.
A Ty kiedy testujesz? I gdzie kupujesz prolutex? W aptece przy novum 175zl. Nie wiesz czy gdzies jest taniej?
@Baylee super wieści u Ciebie. Oby tak dalej[emoji4] [emoji110]
 
@Akatombo u mnie lipa. Infekcja pęcherza mnie dopadła. Bylam wczoraj w klinice dali antybiotyk i zmienili lutinusa na prolutex (a ja glupia nakupilam ze 4 opakowania lutka na zapas)
Optymizm mi całkiem opadł i już nie liczę za bardzo na dobre wiadomosci u mnie.
A Ty kiedy testujesz? I gdzie kupujesz prolutex? W aptece przy novum 175zl. Nie wiesz czy gdzies jest taniej?
@Baylee super wieści u Ciebie. Oby tak dalej[emoji4] [emoji110]
Ojej, przykro mi bardzo, ale może to nie ma takiego znaczenia? Co powiedzieli w klinice?
Ja prolutex kupuję też w aptece Novum, może na Namysłowskiej jest taniej, ale teraz niestety nie miałam czasu tam pojechać.
Betę chyba zrobię w poniedziałek, to będzie 9dpt, także powinno już być wiadomo co i jak. A ty? I nie trać nadziei, wszystko jeszcze może się przecież zdarzyć.
 
Ojej, przykro mi bardzo, ale może to nie ma takiego znaczenia? Co powiedzieli w klinice?
Ja prolutex kupuję też w aptece Novum, może na Namysłowskiej jest taniej, ale teraz niestety nie miałam czasu tam pojechać.
Betę chyba zrobię w poniedziałek, to będzie 9dpt, także powinno już być wiadomo co i jak. A ty? I nie trać nadziei, wszystko jeszcze może się przecież zdarzyć.
Dr powiedziala ze antybiotyk nie ma wplywu ale infekcja już tak. Szanse są tylko jeszcze mniejsze. Nadzieja się oczywiście tli[emoji4]
Ja nie wiem albo w piątek albo poniedzialek.
A Ty pamietaj że brak objawów to też objaw. Każdy inaczej przechodzi.
Będzie dobrze[emoji6]
 
Jestem po wizycie u swojej dr
Niestety nie podporządkuje się zaleceniom od Pasnika i nie zmieni protokołu buuuu
I co teraz ze wlewem domaciczny z eccofilu
Na moje drugie pytanie odnośnie diagnostyki przedimplantacyjna odpowiedz taka
A pani myśli,ze byśmy bawili się w transfery żeby zarodki były nie dobre ? Dochodzi do zaplodnienia czyli jest zarodek wiec nie ma takiej opcji wiec ja do niej ale mimo wszystko chce to zrobić,ale ona mówi ze to się robi jeśli są przebyte choroby itd itd
Co teraz ja mam zrobić ? Jechac specjalnie do Polski na ten wlew? Matulkus pomocy

Pierdzieli od rzeczy[emoji85]to ze dochodzi do zaplodnienia nie znaczy jeszcze dlugo ze zarodki sa zdrowe. Sa abberacje ktore wychodza dopiero po czasie, wiekszosc nie przeszkadza w zaplodnieniu, dochodzi do implantacji i wtedy padaja. Zbyla Cie bardzo brzydko.I nie prawda , ze robi sie to tylko wtedy kiedy wyszlo cos u genetyka nie tak. Rodzice moga być zdrowi a dzieje sie dopiero cos po polaczeniu chromosomu meskiego i zenskiego.Ehh... nie wiem co bym zrobila... jesli dobrze pamietam nie masz zarodkow na lodzie za duzo. Czy sie myle? Dokoncz dziela i zmieniaj klinike. Tak bym zrobila.
 
Wyniki KIR czy ktos mi jest w stanie powiedziec czy cos z tego wie mam KIR Bx. KIR NIEOBECNE; 2DL5[gr.1], 2DS4norm, 2DS5, 3DP1var????? Wiem ze nie ma tu lekarza ale sa dziewczyny doswiadczone ;)
 
Jestem po wizycie u swojej dr
Niestety nie podporządkuje się zaleceniom od Pasnika i nie zmieni protokołu buuuu
I co teraz ze wlewem domaciczny z eccofilu
Na moje drugie pytanie odnośnie diagnostyki przedimplantacyjna odpowiedz taka
A pani myśli,ze byśmy bawili się w transfery żeby zarodki były nie dobre ? Dochodzi do zaplodnienia czyli jest zarodek wiec nie ma takiej opcji wiec ja do niej ale mimo wszystko chce to zrobić,ale ona mówi ze to się robi jeśli są przebyte choroby itd itd
Co teraz ja mam zrobić ? Jechac specjalnie do Polski na ten wlew? Matulkus pomocy
Kurcze nie rozumiem rozumowania takiego lekarza. Chore zarodki tez się przyjmują,tylko najczęściej na krótko,poza tym czy ona uważa ze chore dzieci ktore sie rodzą, "uszkadzają" sie dopiero w łonie matki?.
Nigdy bym nie uwierzyła ze zarodek ktory ma najwyższą klase moze byc chory,a jednak lekarz mi pokazał taki przypadek,dziewczyna 31lat,5blastek z 1 stymulacji,w tym 2 najwyzszej klasy,pozostale tylko ciut gorsze i wszystkie z wadami genetycznymi(Turner,multiple itp)
Mozna zakaldac że żywot takiego zarodka to 5-8tyg.

No kurcze skoro Ty podsylasz rozwiązania to dlaczego by nie sprobowac chociażby dla świętego spokoju, przecież po tym co przeszłas to Ci sie należy!
 
Pierdzieli od rzeczy[emoji85]to ze dochodzi do zaplodnienia nie znaczy jeszcze dlugo ze zarodki sa zdrowe. Sa abberacje ktore wychodza dopiero po czasie, wiekszosc nie przeszkadza w zaplodnieniu, dochodzi do implantacji i wtedy padaja. Zbyla Cie bardzo brzydko.I nie prawda , ze robi sie to tylko wtedy kiedy wyszlo cos u genetyka nie tak. Rodzice moga być zdrowi a dzieje sie dopiero cos po polaczeniu chromosomu meskiego i zenskiego.Ehh... nie wiem co bym zrobila... jesli dobrze pamietam nie masz zarodkow na lodzie za duzo. Czy sie myle? Dokoncz dziela i zmieniaj klinike. Tak bym zrobila.

Padają? Chodzi Ci, że kobieta poroni? Czy że... nie wiem jest cb?
 
Kurcze nie rozumiem rozumowania takiego lekarza. Chore zarodki tez się przyjmują,tylko najczęściej na krótko,poza tym czy ona uważa ze chore dzieci ktore sie rodzą, "uszkadzają" sie dopiero w łonie matki?.
Nigdy bym nie uwierzyła ze zarodek ktory ma najwyższą klase moze byc chory,a jednak lekarz mi pokazał taki przypadek,dziewczyna 31lat,5blastek z 1 stymulacji,w tym 2 najwyzszej klasy,pozostale tylko ciut gorsze i wszystkie z wadami genetycznymi(Turner,multiple itp)
Mozna zakaldac że żywot takiego zarodka to 5-8tyg.

No kurcze skoro Ty podsylasz rozwiązania to dlaczego by nie sprobowac chociażby dla świętego spokoju, przecież po tym co przeszłas to Ci sie należy!

Strasznie to przykre [emoji853]
 
reklama
Kurciu a intralipid brałaś ?
Nie. Bo Pasnik mowi ze u mnie bez sensu bo komorki NK mam ok...
Hej, dziewczyny, mało się udzielam, bo robota goni... dziś 3dpt, bezsensownie wsłuchuję się w organizm, a objawów brak. Staram się o tym nie myśleć, ale kurczę ciężkie to jest.
@Forget-me-not... a jak u ciebie samopoczucie?
@Baylee po cichutku gratuluję, oby beta potwierdziła dobre wiadomości :)
Mysl o robocie. Jedyny raz kiedy u mnie cokolwiek zatrybilo byl wtedy kiedy mialam zapierdziel 14h na dobę.
Wyniki KIR czy ktos mi jest w stanie powiedziec czy cos z tego wie mam KIR Bx. KIR NIEOBECNE; 2DL5[gr.1], 2DS4norm, 2DS5, 3DP1var????? Wiem ze nie ma tu lekarza ale sa dziewczyny doswiadczone ;)
Z tego co wiem Bx to ten mniej problematyczny typ.
Padają? Chodzi Ci, że kobieta poroni? Czy że... nie wiem jest cb?
Roznie sie to objawia: puste jaja, poronienia, brak implantacji.
 
Do góry