reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to może dlatego masz takie leki aby było mało ale za to aby były dobrej jakości. To za ile możesz mieć punkcje?
To czekamy co dalej się u Ciebie zadzieje i też trzymamy kciuki

W czwartek za tydzień mam podglad i wtedy się zobaczy co i jak jakby co to będzie szybka akcja bo 19 stycznia mam zaplanowane wakacje[emoji846]
 
reklama
Czesc cioteczki kochane❤️My dzisiaj wymaglowane przez USG. Rozwijamy sie „ ksiazkowo” tak mowi doktor;)Wazymy 270 i 260 gr.
Widze tu troche nowych twarzy:)coz wam powiedziec... walczyc, glowy nie zwieszac, nie brac sobie do serca, podnosic sie i wstawac. Moich dzieci tez nie mialo byc , sa dzieki dawczyni i jednej mysli ktora mnie ostatnie 3 lata nie opuszczala...ze jak juz tak daleko zaszlam i tyle razy po doopie dostalam to na koncu musi byc cos wspanialego i jest❤️❤️Zobacz załącznik 929981
Serdeczne gratulacje ! ❤️Po tak długiej walce takie dwie kropki to jest najpiękniejszy prezent noworoczny pod słońcem ! Dziękuję za wsparcie duchowe i jeszcze raz wielkie gratulacje ❤️
 
No to faktycznie ciekawe czy wakacje są wskazane jak rosną ci jajeczka do pobrania. Ale może i wpłynie to dobrze bo się odstresujesz
Taki był plan ... odstresować się . Nie wiem czy lepiej nie zrezygnować bo jeśli pojedziemy to będzie to dwa dni po planowanym transferze ( o ile do niego dojdzie ) a wtedy stres i długa podróż raczej wskazane nie są ... ale z drugiej strony może tak na wariata akurat by się udało [emoji6]
 
@Dgd jesteś przykładem, że cuda się zdarzają i wielką nadzieją dla nas wszystkich, gratuluję z całego serducha i trzymam łapki za szczęśliwy ciąg dalszy :)
@dżoasia mega gratulacje!
@JoannaRak będzie dobrze, trzymam za to kciuki

Dziewczynki, u mnie 5 dc, w tym miesiącu wracamy do walki, przygotowuję się do crio. W przyszłym tygodniu mamy wizytę w klinice, bo jestem na naturalnym cyklu, dodatkowo jeszcze podkręcanym Menopurem, żeby endo mi rosło lepiej, na sztucznym zawsze było za cienkie.
Ktoś jeszcze się będzie transferował około połowy stycznia?
@Akatombo hej Kochana wychodzi na to, że będziemy razem transferować Ja obecnie 21dc i 13 dzień stymulacji na menopur/gonal/gonapeptyl . Jutro podglądanie jajec ✊✊zobaczymy co tam widać . To moja druga stymulacja. Poprzednia z wynikiem 9 pobranych/ 5 zapłodnionych/ przetrwały 2 i jedna blastka. Trzymam kciuki za Ciebie @Akatombo i za wszystkie transferujące w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że my wkrótce doczekamy się takich wrażeń jak @dżoasia @Dgd @annemarie @Gotart @ilmenau @redferrari @Justin87 @sunrisea i wiele innych przyszłych mam z tego forumNiech moc będzie z nami w 2019 Roku!!!
 
reklama
Dziewczyny, nie ukrywam ze liczylam na serduszko dzisiaj ale wyglada na to ze musze poczekac jeszcze kilka dni. Lekarce wyszlo 6t6d, ona mowi ze wszystko w jak najlepszym porzadku a lada dzien powinnismy juz cos widziec. Ja mialam transfer 1 grudnia ale to byla bardzo slaba blastka.

Ja oczywiscie sie obawiam troche ale moze rzeczywiscie jest za wczesnie. A wiec czekamy do poniedzialku.

Zobacz załącznik 929849
Na pewno wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku. Teraz serduszko to kwestia dnia czy dwoch skoro jest yolk sack.
 
Do góry