reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja robiłam kariotyp akurat przez testdna.pl- oni i tak robia to przez lab Invicty, dzwonisz, a oni Ci wszystko mowia, mają jakies tam punkty pobrań na Podkarpaciu, jest to bardzo proste z nimi, bo dbają o klienta, tam też robiłam określenie płci zarodka i trombofilie- to przez kuriera, ale to był początek mojej drogi po poronieniu i jeszcze nie brdzba cokolwiek wiedziałam, ale możesz zrobić też w normalnym laboratorium, np Diagnostyka to też oferuje, popytaj w labach w okolicy
A ile placilas?
 
reklama
Wszystkie doświadczone kobiety pytam o L4 a dokładnie o:
Jestem już na zwolnieniu od miesiąca. Obecnie jestem po transferze 17 dzień. Zwolnienie mam do soboty, jeśli wizyta Usg potwierdzi ciąże , że jest serduszko dostanę kolejne zwolnienie do następnej wizyty czyli tak mniej więcej do 5 stycZnia. Jeśli wszystko będzie wporzadku opuszczę klinike i ciąże będzie prowadzić mi inny ginekolog. Nie chce wracać do pracy , pracuje fizycznie. Za dużo nerwow i stresu mam w pracy , żeby ryzykować . Powiedzcie mi czy mimo wszystko będę musiała wrócić do pracy ? W ciąży ciagiem na zwolnieniu można być max 270dni czyli 9 miesięcy. W innym przypadku 180 dni. A jak będę rozliczana ja ? Trochę chaotycznie to napisałam ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie . :szok:
Pierwsze zwolnienie miałam od internisty od 22 do 28 listopada.
Kolejne już z kliniki niepłodności aż do teraz. Czy jeśli ciąża będzie potwierdzona mogę przebywać bez przerwy na zwolnieniu ciagiem do końca ciąży ?

Zwolnienie na ciążę ma inny kod o jest płatne 100%, więc spokojnie Ci wystarczy. Natomiast w 21 dpt w sobotę nie spodziewałabym się jeszcze serduszka, to trochę za wcześnie. Będzie pęcherzyk z ciałkiem żółtym i być może zarodkiem.

@dżoasia łałałiła! Leż i relax teraz! To jest Twój czas, do dzieła moja droga :)

@Kurcia, no i dobrze, im szybciej będzie po tym szybciej zaczniesz nowy rozdział. 2019 jest Twój!
 
Jestem po konsultacji telefonicznej ze swoim lekarzem. Powiedział, że wyniki bardzo dobre. Nie muszę powtarzać ich jutro. W sobotę mam wizytę u lekarza, badania ogólne moczu, morfologia i znowu Beta i progesteron. Ciekawi mnie jedna rzecz, dlaczego Wy kochane robicie Betę co drugi dzień a ja tylko raz na tydzień :-)o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
Lepiej nie pytaj;)
 
Dziewczyny z Krk, mozecie polecic jakiegos interniste, ktory zna sie i nie krempuje badac palpacyjnie? Mozecie polecic tez dobrego lekarza od usg piersi? Koniecznie kogos, kto nie milczy i konczy po 5 min.

Mam szopki po ostatnim invitro. Od poronienia zmagam sie z jakims dziwnym stanem zapalnym jakby drog moczowych, ale bez bakterii i nikt nic nie wie a ja biegam siusac co godzine lub dwie. Musze tez z piersiami pojsc na kontrol mimo iz bylam w czerwcu, bo tak jakos dziwnie boli mnie na wysokosci jakby wezla chlonnego szczegolnie jak dotykam. Wole odpukac i przebadac sie porzadnie.
 
Mnie lekarz waży, więc nie da się tego ominąć ;) Ja mam dość nisko łożysko (9mm nad ujściem szyjki) i jak się w najbliższych kilku tygodniach nie podniesie to będę mieć łożysko przodujace, kolejna wizyta na początku stycznia.
Moja mała uspokaja się dopiero jak mój mąż położy rękę na brzuchu, więc czasem muszę go budzić ;)
Jest respekt dla taty :D
Ja się dowiem wszystkiego w czwartek. Też mi podejrzewali łożysko przodujace. Zobaczymy po usg.
Cieszę się, że u Ciebie wszystko ok.
 
reklama
Zwolnienie na ciążę ma inny kod o jest płatne 100%, więc spokojnie Ci wystarczy. Natomiast w 21 dpt w sobotę nie spodziewałabym się jeszcze serduszka, to trochę za wcześnie. Będzie pęcherzyk z ciałkiem żółtym i być może zarodkiem.

@dżoasia łałałiła! Leż i relax teraz! To jest Twój czas, do dzieła moja droga :)

@Kurcia, no i dobrze, im szybciej będzie po tym szybciej zaczniesz nowy rozdział. 2019 jest Twój!

Wiem wiem, ale wizyta musi być w sobotę bo 25 dzień po transferze wypada w święta stąd ten pospiech ze strony lekarza .
 
Do góry