reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

IMG_2722.JPG


Czy któraś z Was zażywała te tabletki ?
 

Załączniki

  • IMG_2722.JPG
    IMG_2722.JPG
    156,2 KB · Wyświetleń: 557
reklama
Część Baby Jagi :p Miłej niedziel życzę - kto w pracy , łącze się w bólu ;) kto w domku niech pośpi troszku za mnie. Dziewczynki z Ciechocinka @dżoasia @Kurcia - i Wszystkie pozostałe - czy ja u nich zrobię genotyp kir ? Jeśli tak - proszę wiecej info - oczywiście jeśli wiecie :tak: , a myślę ( tak, tak czasami i mnie się udaję myśleć:szok:) , że wieta coś :rofl: napewno. Miłego Dzionka :)
Dziękuję za współtrwanie w bólu haha :D U mnie 11stka odfajkowana ;)
Reszta tak jak @Kurcia napisała
Ty to masz mocne nerwy, żeby 6 dpt już robić betę :p
Wynik bardzo dobrze rokuje, teraz mocne ✊✊✊ za ładny przyrost. We wtorek znowu biegnij do labu :)
W tajemnicy powiem Wam, że ten wariat wczoraj sikacza robił :p i wyszedł!
Serio nikt nie miał podobnie i nikt mu nie pomoże??:(
Hej. Dziewczyny, mam pytanie ....zaczęłam brać antyki , tak będę podchodzić do krótkiego protokołu , dziś 10 dzień cyklu i ciągle krwawię... Zaczynam się już martwić, tym bardziej że w tym tygodniu muszę zrobić cytologię bo skończyła mi się ważność a bez tego nie podejdę....i nie wiem, czy to normalne to krwawienie? Czy dzwonić do lekarza? Jeśli możecie, powiedzcie jak wygląda krótki protokół rozpoczęty antykami? Jak to po kolei wygląda?
nie jestem pewna ale wydaje mi się, że u mnie przy antykach też jakoś długo się to plamienie wlekło. Raczej nie ma jeszcze powodów do niepokoju.
Hej dziewczyny.
Dzisiaj mój 10dpt. Wczoraj robiłam betke, ale niestety wyniki będą dopiero jutro, bo weekend. Jutro rano znowu będę robiła badanie. Mam do Was pytanko. Dzisiaj zrobiłam sikańca, bo byłam ciekawa. Robiłam o 6 rano, ale sama nie wiem.jak interpretować wynik. Jedna kreska była bardzo ciemna, a druga po minucie się pojawiła ledwo widoczna.. myślałam że mam majaki więc kupiłam później 2 test, bardziej czuły. I znowu to samo, druga kreseczka bardzo bardzo jaśniutka. Mój M wziął test do lepszego światła i była troszke bardziej widoczna.. ale nadal dużo jaśniejsza niż ta pierwsza..
Beta w tym dniu jest jeszcze niziutka więc kreska jest jasna. Jak urośnie w kosmos to i krecha będzie mocnaaaaa :)
@Kokoszka33 możesz, a nawet powinnaś się cieszyć, gratulacje
@dżoasia jak nastawienie przed jutrem, kciuki zaciśnięte, musi teraz być dobrze, bo jak nie teraz to kiedy
Katka, na jutrzejszy intralipid jestem już wyjątkowo dobrze nastawiona hahaha :D
 
Serio nikt nie miał podobnie i nikt mu nie pomoże??:(
Hej. Dziewczyny, mam pytanie ....zaczęłam brać antyki , tak będę podchodzić do krótkiego protokołu , dziś 10 dzień cyklu i ciągle krwawię... Zaczynam się już martwić, tym bardziej że w tym tygodniu muszę zrobić cytologię bo skończyła mi się ważność a bez tego nie podejdę....i nie wiem, czy to normalne to krwawienie? Czy dzwonić do lekarza? Jeśli możecie, powiedzcie jak wygląda krótki protokół rozpoczęty antykami? Jak to po kolei wygląda?
Cytologie można robić gdy jest krwawienie. Ale Ty krwawisz czy plamisz? Ja szlam krótkim ale antyki miałam 2opakowania przed i krwawiłam do 5 dnia cyklu. Czy to normalne nie mam pojęcia, może skonsultuj się z lekarzem. Po skończeniu tabletek miałam się zjawić w 1-2dc i lekarz zrobił usg daliśmy wszystkie dokumenty podpisał je. Dostałam karte stymulacji i recepte na pierwsze zastrzyki potem był kontrole i kolejne leki i recepty w zależności od potrzeby.
 
reklama
Do góry