reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzieki dziewczyny. Trzymam sie jakos. Od ostatnich usg juz to mialam przeplakane.
Tylko ten szpital mnie troszke przeraza ale wszystko dla ludzi.
 
Miłego dzionka baboszki i samych cudownych wieści.
@Biedroneczka83 - Ty kszakolcu - cudzie trwaj✊ @Akatombo - mocne tulaski. @Never give up forumowa koleżanko - wysypiaj się , wysypiaj na zaś -bo za pół roku to się może odmienić i całe nocki będą tany , tany z dzidzia. @Szczescie1986 - będziesz mamą , będziesz @Kurcia czymam ✊ @Agonia777 -"widzę" , że koleżanka bada wszystko - oj muszę brać z Ciebie przykład. @dżoasia - "mówię" Ci rok 2019 należy do Ciebie ✊. @sssurykatka wypoczywaj , wypoczywaj na zaś. Kogo pominęłam - przepraszam - ale czymam mega✊całym serduchem.
Agniecha serce moje Ty się nie ociągaj tylko leć po swoje!! Kiedy start? Ile ile będziesz te hajsy zbierała? :D kd to nie mercedes :D :D :D nooo chyba, że 20letni :p
Hej dziewczyny! Wczoraj w 7 dc byłam na pierwszym podglądzie jajek, mam 2 większe po 13 i 14 mm i 4 mniejsze po 9 i 10mm. Czy jest szansa, że te mniejsze dogonią większe? Albo czy uda się naprodukwać więcej? Jakoś mnie ta ilość nie zadawala, miałam nadzieję że będzie koło 10ciu :(
Biorę Puregon po 225 j a od dziś dodatkowo Orgalutran (jakoś tak).
Druga sprawa to próbny transfer się nie powiódł. Lekarz nie mógł się dostać do macicy twierdząc, że mam jakąś blokadę. Powiedział, że spróbuje jeszcze podczas punkcji to będzie mógł sobie pozwolić na więcej. Czy u którejś z Was też był podobny problem a mimo to doszło do transferu?
Urosną, urosną, wszystkie będą ładne i pikne jak kupne :D
Niech dottore kombinuje z tym transferem!!
@dżoasia widze ze Ty jestes zaprzyjaźniona z tematem accofilu,czy wiesz cos wiecej o zaleceniach domacicznego accofilu?
Ja mialam zastrzyki co 3 dzien,nic lekarz o wlewach nie mowil,czy one sa jakies lepsze? mocniejsze?czy domaciczne lepiej "działają"?
Wiem tyle, że przy naturalnych staraniach bardzo często domaciczny zaburza owulację lub całkiem ją blokuje, więc przy naturalsach dziewczyny biorą tylko zastrzyki. Wiem, że Twój doktorek najczęściej go stosuje właśnie tylko w zastrzykach. Mój z tej samej kliniki kiedyś mi mówił, że domacicznie działa lepiej, bo robi porządek dokładnie tam, gdzie trzeba no i nie ma czego zaburzać jak cykl sztuczny ;) Nie powoduje tez tych wszystkich ciulowych dolegliwości co zastrzyki (ale no wiadomo, że potem domacicznie nie ma jak podać, więc trzeba się kłuć)
Dziewczyny u nas porażka. Beta praktycznie nie przyrasta. Krótka radość z ciąży się skończyła :(

Wiec cudu nie ma. Dalej brak zarodka.
Takze dostalam skierowanie do szpitala na zabieg lub tabletki.
Dziewczyny kurna tak strasznie mi przykro :( :( :(
 
He
Szczęście będziesz usuwać nadżerkę?Jakiś lekarz kazał Ci się jej pozbyć do kolejnego in vitro?

@Majaaa trzymamy trzymamy!!!To forum ma moc i ja to wiem na swoim przykładzie :)

@anett96 niestety nie znam nikogo z Rybnika,tylko w Krakowie mam dwie z polecenia ale jeszcze się do nich nie wybrałam.
Mam nadzieję,że wszystko się dobrze ułoży.

@dżoasia mignęło mi,że transfer wstępnie przeniesiony na grudzień?

@Kurcia myślami z Tobą.

@Justin87 ,@chlopkers i pozostałe ciężarówki ;) Jak się Drogie czujecie?
Przepraszam ,że ominęłam kogoś ale mimo,że rzadko ostatnio wpadam cały czas myślami jestem z Wami!!

Powodzenia dla wszystkich transferujących i betujących.
Niech moc będzie z Wami !:)
Hej, dziękuję za pytanie. Czuję się całkiem dobrze ale jestem strasznie zalatana, bo chcemy zdążyć z przeprowadzką przed narodzinami chłopców, poza tym jestem taka niecierpliwa, że chcę już. Żyję,więc trochę na walizkach a właściwie workach, składam łóżeczka, kołyski itd. ;)
a wieczorami padam i nie wiem, jak się nazywam. ;)

A Ty jak tam?:)
 
reklama
Do góry