reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochane Ciocie!
Na razie jest nas dwoje. Tzn są dwa pecherzyki, w jednym ciałko zółte z zarodkiem 3mm i serduszkiem :) To jednak dopiero zalążek, tętna nie mierzyliśmy. Drugi, mniejszy pecherzyk ma tylko ciałko zóltkowe, bez zarodka. Ale jest dość mały, prawdopodobnie później się zaimplantował (w zeszłym tygodniu był tylko jeden pęcherzyk 6 mm).
Mama jest w szoku i jeszcze do niej nie dotarło.
Tak się cieszę. Przesyłam bliźniakowe fluidki ciążowe. U mnie też jeden pęcherzyk był mniejszy i na dodatek nie rokował dobrze a teraz jeden z tych nierokujących kopie mnie po pęcherzu całkiem rokująco. ;)
 
reklama
Hej dziewczyny ,

Akatombo
Cieszę się, że nie jestem sama w tej grupie wiekowej. ;)
Oto, obiecany kalkulator :
Link do: Kalkulator beta HCG | Plodnosc.pl

Ilmenau gratuluję córeczki :)

Sssurykatka gratuluję, świetna wiadomość. Będą dwa bobaski super. :)

Przepraszam Was mocno dziewczyny jeśli kogoś piminełam ale dopiero Was poznaję. :)

U mnie niestety, tak jak było do przewidzenia nic dobrego. Widziałem na usg małą kruszynkę 3,7 mm. Ze względu na niski jak na ten tydzień ciąży i zły przyrost bety muszę odstawić leki i czekać aż organizm sam się oczyści. Jeśli w ciągu tygodnia nie ma reakcji organizmu, mam się zgłosić po lek.
Ciężko, ciężko.... :(
Wiele już przeszłam ale zawsze tak samo boli. .. :(
Teraz muszę myśleć o naszym mrozaczku który nam został. Może w nim narodzi się nasze kolejne szczęście.....
Bardzo, bardzo ci współczuję... nie wiem, co napisać. Staraj się myśleć do przodu, masz mrozaka, więc jest kolejna szansa.
Po cichu przygotowuję się na podobny scenariusz.
 
Witam jestem po pierwszym in vitro i dzisiaj się zaniepokojilam ponieważ minęło 11 dni jest 27 dZientarski cyklu a ja dostałam delikatnych plamien takie mleko z kawą. I boję się że się znowu nie udało. Czy jest to możliwe.?miała któraś z was podobnie i było wszytko dobrze?testuje w poniedzialek jak nic się nie wydarzy.
 
Bardzo, bardzo ci współczuję... nie wiem, co napisać. Staraj się myśleć do przodu, masz mrozaka, więc jest kolejna szansa.
Po cichu przygotowuję się na podobny scenariusz.

Nie myśl w ten sposób! Zabraniam ci tak myśleć! Ma się udać i masz być dla mnie wzorem do naśladowania , moja nadzieją, że nam mimo wieku też się udaje. :tak::-) :)
Twoja beta przyrasta i jest w normie. Będzie dobrze.:tak:
 
reklama
Witam jestem po pierwszym in vitro i dzisiaj się zaniepokojilam ponieważ minęło 11 dni jest 27 dZientarski cyklu a ja dostałam delikatnych plamien takie mleko z kawą. I boję się że się znowu nie udało. Czy jest to możliwe.?miała któraś z was podobnie i było wszytko dobrze?testuje w poniedzialek jak nic się nie wydarzy.
Nie do końca zrozumiałam, dziś jest 11 dni po transferze? Jeśli tak to nawet jutro możesz iść na betę jeśli coś wyjdzie to od razu zrób progesteron. Jeśli nie zażywasz dużo progesteronu to łyknij dodatkową tabletkę duphastonu ja tak robiłam przy plamieniach nie powinna zaszkodzić. No nic trzymam kciuki za pozytywny test.
 
Do góry