reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie, chyba już nie ma sensu robić betę . Myślisz, że powinnam jeszcze ja zrobić? Lekarka kazała odstawić progesteron.
Wiesz, lekarka pewnie ma rację. Dla mnie zależy co widziałaś. Jeśli był zarodek, to bym nie odstawiała i powtorzyła. Jeśli sam pęcherzyk to pewnie trzeba jej posłuchać. Ja też miałam pecherzyk z ciałkiem zóltym nawet i przyrosty.na początku super potem gorzej i nawet bez odstawiania leków samo się zgoniło...
 
reklama
Bardzo mi przykro.....
Jakto musisz się Zglosic po lek? Musisz zostać przyjęta na oddział i pod kontrola lekarza przyjmować lek... w Polsce nie można dostać tych leków poza szpitalem.

Mieszkam we Francji. Tutaj lek zapisują. Nie idzie się do szpitala. Mam jednak nadzieję, że tak jak poprzednio gdy miałam puste jajo, wszystko oczyści się samo i w ciągu kilku dni.
 
Kochane Ciocie!
Na razie jest nas dwoje. Tzn są dwa pecherzyki, w jednym ciałko zółte z zarodkiem 3mm i serduszkiem :) To jednak dopiero zalążek, tętna nie mierzyliśmy. Drugi, mniejszy pecherzyk ma tylko ciałko zóltkowe, bez zarodka. Ale jest dość mały, prawdopodobnie później się zaimplantował (w zeszłym tygodniu był tylko jeden pęcherzyk 6 mm).
Mama jest w szoku i jeszcze do niej nie dotarło.
Pieknie [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hej dziewczyny ,

Akatombo
Cieszę się, że nie jestem sama w tej grupie wiekowej. ;)
Oto, obiecany kalkulator :
Link do: Kalkulator beta HCG | Plodnosc.pl

Ilmenau gratuluję córeczki :)

Sssurykatka gratuluję, świetna wiadomość. Będą dwa bobaski super. :)

Przepraszam Was mocno dziewczyny jeśli kogoś piminełam ale dopiero Was poznaję. :)

U mnie niestety, tak jak było do przewidzenia nic dobrego. Widziałem na usg małą kruszynkę 3,7 mm. Ze względu na niski jak na ten tydzień ciąży i zły przyrost bety muszę odstawić leki i czekać aż organizm sam się oczyści. Jeśli w ciągu tygodnia nie ma reakcji organizmu, mam się zgłosić po lek.
Ciężko, ciężko.... :(
Wiele już przeszłam ale zawsze tak samo boli. .. :(
Teraz muszę myśleć o naszym mrozaczku który nam został. Może w nim narodzi się nasze kolejne szczęście.....
Przykro mi bardzo.... brak mi słów...
 
Bardzo mi przykro.....
Jakto musisz się Zglosic po lek? Musisz zostać przyjęta na oddział i pod kontrola lekarza przyjmować lek... w Polsce nie można dostać tych leków poza szpitalem.
Biedroneczka ma racje. Mi gin mowil, ze Cytotec podaja tylko w szpitalu, nie mozna w domu. W razie mocnego krwawienia moga szybko zrobic zabieg
 
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny. Przesyłam wam buziaki.

Napisałam już maila do lekarki, która mnie prowadziła do in vitro z pytaniem , kiedy możemy pojechać po mrozaczka .
 
reklama
Do góry