reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O witaminie D lekarz mi nic nie mówił ale dziedzię za informacje. Na pewno mi nie zaszkodzi. Następną wizytę mam 19-go i wtedy lekarz zadecyduje kiedy włączyć mi jakiś lek.

Nie wiem, czy chcesz od razu to slyszec, ale nastaw się na to, że in vitro to nie jest pewnik. Większość z nas decydując się na tę metodę myślala, ze "teraz to już z górki", a okazywało się to dopiero początkiem krętej i wyboistej drogi. Miej z tyłu głowy, że być może będzie potrzebna więcej niż jedna stymulacja. Pozwól sobie przeżywać i opłakać porażki, ciesz się z małych sukcesów i przede wszystkim przyj do przodu.
Co do leków - kwas foliowy i wit D obowiązkowo i to minimum 3 miesiące przed transferem, więc zacznij już brać.
Powodzenia! Jeśli będziesz miała bardziej konkretne pytania to pisz, mamy tu całkiem niezłe grono ekspertów :)
 
reklama
Hej, ale się dzisiaj dzieje. :D
@gosia321 @sunrisea @Megi1985@ pięknych widoków Wam życzę. :*
@GPPPP pięknie bijącego serduszka i chwil pełnych łez wzruszenia. :*
@Laurka2019 powodzenia! Ile bierzesz kropków? Mocno zaciskaj nogi!!! :D
@JoannaRak czekam na dobre wieści o wysokiej becie i mocno trzymam kciuki. ✊✊✊

Miłego dnia!!! :D
Mam tylko jednego maluszka z pierwszej stymulacji... Dzwonilam do labu zapytac jak sie ma po rozmrozeniu i czekam az oddzwonią,zeby mi powiedzieć ze sie ladnie dzieli,wtedy moze mi sie ciut zolądek rozwiąże,bo normalnie slupek zeglarski.
 
Mam tylko jednego maluszka z pierwszej stymulacji... Dzwonilam do labu zapytac jak sie ma po rozmrozeniu i czekam az oddzwonią,zeby mi powiedzieć ze sie ladnie dzieli,wtedy moze mi sie ciut zolądek rozwiąże,bo normalnie slupek zeglarski.
To dawaj od razu znać!
@Never give up @Akatombo dziś betuje. To całkiem dobry znak :) A co i Ciebie???
 
To dawaj od razu znać!
@Never give up @Akatombo dziś betuje. To całkiem dobry znak :) A co i Ciebie???
To ja byłam pewna że ona dziś powtarza betę... :p :)
Ja rozgarnięta.... :p
U nas wszystko OK na razie - wizyta dzisiaj u gina... więc jak przed każdą rodzice w stresie :)
Ale czujemy się pięęęęknie :):):) Wszystko co złe w ciąży jest do przeżycia :p
 
Nie wiem, czy chcesz od razu to slyszec, ale nastaw się na to, że in vitro to nie jest pewnik. Większość z nas decydując się na tę metodę myślala, ze "teraz to już z górki", a okazywało się to dopiero początkiem krętej i wyboistej drogi. Miej z tyłu głowy, że być może będzie potrzebna więcej niż jedna stymulacja. Pozwól sobie przeżywać i opłakać porażki, ciesz się z małych sukcesów i przede wszystkim przyj do przodu.
Co do leków - kwas foliowy i wit D obowiązkowo i to minimum 3 miesiące przed transferem, więc zacznij już brać.
Powodzenia! Jeśli będziesz miała bardziej konkretne pytania to pisz, mamy tu całkiem niezłe grono ekspertów :)
Bardzo dziękuję i zapewne nie jedno jeszcze bede miała pytanie. Na razie
Nie wiem, czy chcesz od razu to slyszec, ale nastaw się na to, że in vitro to nie jest pewnik. Większość z nas decydując się na tę metodę myślala, ze "teraz to już z górki", a okazywało się to dopiero początkiem krętej i wyboistej drogi. Miej z tyłu głowy, że być może będzie potrzebna więcej niż jedna stymulacja. Pozwól sobie przeżywać i opłakać porażki, ciesz się z małych sukcesów i przede wszystkim przyj do przodu.
Co do leków - kwas foliowy i wit D obowiązkowo i to minimum 3 miesiące przed transferem, więc zacznij już brać.
Powodzenia! Jeśli będziesz miała bardziej konkretne pytania to pisz, mamy tu całkiem niezłe grono ekspertów :)
Bardzo dziękuję. Zapewne z biegiem czasu tych pytań będzie więcej a jak na razie czekam do 19 na USG
 
Hej,
dawno mnie tu nie było ....
Dziewczyny 3mam za Was wszystkie mocne ✊✊✊✊
Warto walczyć!!! Uda się, każdej z nas. Trzeba mocno w to wierzyć :)

@dżoasia a Ty co kobito? Kiedy przytulasz bliźniaki? :) :p
@Kurcia kiedy wizyta u gina? :)
@annemarie jak tam Kochana, rośniecie? :)
@Akatombo beta piękna! Jest ciąża więc dbaj o siebie i nie stresuj się nie potrzebnymi dodatkowymi betami :p
@Agniecha1508 kiedy Ty kobieto masz start albo transfer? :p
✊✊✊✊✊✊✊✊ za całą ekipę betujących! :) :) :)
Ja jeszcze nie betowałam, ale obyś miała rację, kochana ;)
 
Bardzo Wam dziękuję za słowa pociechy. Miało być tak pięknie, wyszło jak zwykle.
Staram się mimo wszystko patrzeć pozytywnie, jeszzce trochę mi nie wychodzi, ale się staram. Odwołałam większość zobowiązań zawodowych. Będę odpoczywać i czekać na kolejne usg. Dzięki, ze jesteście.
Surykatko musi być dobrze pęcherxyk jest i teraz tylko żeby krwiak nie przeszkodził. Leż kochana i trzymam kciuki za was.
 
Witam wszystkich!!!
Bardzo się ciesze, że znalazłam to forum :)
Właśnie jestem po trzeciej rozmowie z moim ginekologiem i będę podchodziła do IVF.Od wczoraj zaczęłam brać ovulastan i kwas foliowy.Ciągle o tym myślę.
Opiszcie mi prosze jak wygląda całe to przygotowanie.Proszę o pomoc czego mogę się spodziewać. Lekarz niby mi to wyjaśniał, ale jednak wolę jak opowie mi o tym ktoś kto przez to wszystko przeszedł.
Z góry bardzo dziękuję.
Witaj! Ja też niedługo zacznę przygotowania do ivf. Pod koniec tego cyklu 16.11 mam wizytę u lekarza, wtedy rozpisze mi leki na stymulacje, powie co i jak i zaczniemy koło 20go. Masz już dobrany protokół? Jeśli chcesz znać więcej informacji to polecam cofnąć się kilka/kilkanaście stron wstecz tego forum i poczytać. Mi naprawdę to wiele rozjaśniło różnych kwesti. Dziewczyny są tu bardzo pomocne :)
 
reklama
Oj dziewoje kochane :) za wszystkie trzy betuje trzymam mocne kciuki. Nie trzymajcie nas długo w napięciu :) jak się pokazał sikańce pozytywny to i beta będzie pozytywna :) życzę wszystkim dobrego dnia
 
Do góry