reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam wszystkich!!!
Bardzo się ciesze, że znalazłam to forum :)
Właśnie jestem po trzeciej rozmowie z moim ginekologiem i będę podchodziła do IVF.Od wczoraj zaczęłam brać ovulastan i kwas foliowy.Ciągle o tym myślę.
Opiszcie mi prosze jak wygląda całe to przygotowanie.Proszę o pomoc czego mogę się spodziewać. Lekarz niby mi to wyjaśniał, ale jednak wolę jak opowie mi o tym ktoś kto przez to wszystko przeszedł.
Z góry bardzo dziękuję.
Witaj i rozgość się na forum. Nie wiem co chcesz wiedzieć? Myślę że pierwszą stymulację możesz przejsc tak zwyczajnie z marszu. Oczywiście trzeba brać kwas foliowy i o tej porze roku Wit. D.
 
Witaj i rozgość się na forum. Nie wiem co chcesz wiedzieć? Myślę że pierwszą stymulację możesz przejsc tak zwyczajnie z marszu. Oczywiście trzeba brać kwas foliowy i o tej porze roku Wit. D.
O witaminie D lekarz mi nic nie mówił ale dziedzię za informacje. Na pewno mi nie zaszkodzi. Następną wizytę mam 19-go i wtedy lekarz zadecyduje kiedy włączyć mi jakiś lek.
 
Hej,
dawno mnie tu nie było ....
Dziewczyny 3mam za Was wszystkie mocne ✊✊✊✊
Warto walczyć!!! Uda się, każdej z nas. Trzeba mocno w to wierzyć :)

@dżoasia a Ty co kobito? Kiedy przytulasz bliźniaki? :) :p
@Kurcia kiedy wizyta u gina? :)
@annemarie jak tam Kochana, rośniecie? :)
@Akatombo beta piękna! Jest ciąża więc dbaj o siebie i nie stresuj się nie potrzebnymi dodatkowymi betami :p
@Agniecha1508 kiedy Ty kobieto masz start albo transfer? :p
✊✊✊✊✊✊✊✊ za całą ekipę betujących! :) :) :)
 
reklama
To była wiadomość do @Kurcia.
"Betowanie" to w naszym slangu oznaczanie beta hcg - czyli hormonu produkowanego przez zaimplantowany zarodek :)
No tak...jeszcze nigdy nie miałam robionego HCG. Przez cały czas kiedy chciałam zajść w ciąże zawsze wcześniej pojawiały sie torbiele i tak przez 5 lat. Jestem po trzech laparotomiach i ostatnio miałam laparoskopię. Po tym wszystkim dowiedzialam się, że mam niedrożne jajowody a moje AMH to 0,35 Masakra
 
Do góry