reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc dziewczyny. Dawno nic nie pisalam, ale jestem już po wizycie. Miałam Dzisiaj usg i dr rozpisal mi stymulacje. Czekam na @ i zaczynamy procedure. Strasznie się cieszę, a z drugiej strony bierze mnie przerażenie.
Ogólnie jeśli wszystko pójdzie dobrze to za 3 tygodnie będzie po wszystkim. Muszę zrobić jeszcze badanie genotyp kir.

I najważniejsze. Powiedziałam rodzicom o in vitro i jestem zaskoczona. Przyjęli to bardzo dobrze. Wręcz jestem zaskoczona, że mama mnie poparła i będzie się modlić żeby się udało. Normalnie jestem w szoku i cieszę się, że nie robi z tego dramy.

Oby tylko nie zaczęła żyć moimi wizytami bo tego to już nie chce.
 
Ostatnia edycja:
Mody na sukces Kurcia i 5cio dniowy Kurczak ciag dalszy.
7 dpt 16.03
9 dpt 32.08
11 dpt 57.35
13 dpt 125.1
15dpt 313.1
17dpt 1003.2

To był jeden zarodek tylko?!,? Ja cały czas myślałam ze dwa.

Mieszają mi się te Wasze sukcesy dziewczynki... ;)))
Nadal wnoszę aby na forum były „podpisy” jak na innych....
Np. Biedronka anonimowa optymistka - 2 stymulacje 2 jajka; poronienie itd........
 
W Krakowie mamy dwa glowne laby Diagnostyki w szpitalach..i oni obsluguja szpital a przy okazji badają wszystkie probki z wszystkich punktow pobran z Krakowa. No i u nich tez mozna pobrać i zbadac 24h/7 :D cudo

A wawie ktoś wie czy też gdzieś tak można [emoji848] żeby tak szybko wyniki były...
 
reklama
Do góry