reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To od początku... test robiłaś? Rozumiem negatywny...
Jeśli tak, to możesz iść do ginekologa żeby sprawdzić co tam w trawie piszczy [emoji6]
Albo zacząć brać na własna rękę dupahaston. 2x1 duphaston przez 7 dni.
Potem odstawić i powinna zjawić się szanowna @

Ja pewnie bym poszła do gina.... ale decyzja należy do ciebie.
Pewnie mnie dziewczyny zaraz zrugają za te rozpisywanie leków [emoji15]

Ewentualnie seksy i gorące kąpiele [emoji51] tez powinny nieco przyspieszyć.
Ja to nazywam: akcja czyszczenia komina [emoji85][emoji23][emoji23][emoji23]
Hehehehe czyszczenie komina dobre. Nie robilam testu bo nic nie czuje. Chyba się wybiorę do gina. Niech nikt @edloteh nie ruga za rozpisywanie leków
 
reklama
O tak z moją cukrzycą niezłe cyrki. Podejrzewam Prolutex o podwyższenie cukrów, po odstawieniu tego leku nie biorę już insuliny na noc. Cukry są ładne od 74 do 88. Do posiłku muszę nadal brać insulinę ale tolerancja na cukry wyraźnie się zwiększyła. Jestem na diecie cały czas a ciąża bardzo motywuje aby uważać.
Wczoraj po twoim poscie , przerylam pol netu i niczego takiego nie znalazlam. Jak masz to wrzuc. Natomiast... wszelkie sterydy w naszym wypadku encorton czy prednisolon wywalaja cukier do nieba. Bralas?
 
Dziewczyny jest wynik!
9 dpt 197
11 dpt 778
!!!!!
Rany Julek, osłabłam.Czy którejś z Was tak szybowało? Mam nadzieje, że żaden bąbel się nie podzielił...
Ojapierdykam!!!! Tez oslablam, zapiernicza ta beta pieknie!!!!! Ojj chyba niedlugo zamieszkasz przy kiblu:p
Jestem po transferze :) wracam do domu. Podzielcie się wiedzą co trzeba robić żeby zwiększyć teraz szanse powodzenia. Odżywianie itd. Jak z abstynencja bo słyszałam różne opinie
Teraz kochana to nic nie trzeba, a wszystko wolno!!! Kiedy betowanko? Niech sie malenstwo zdrowo przytula :)
Najwyzej beda 3 albo 4 male surykatki [emoji38][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ serdeczne gratulacje mamuska!

PS. Wprowadzam korekte zdjecia z odbioru bety Zobacz załącznik 913866
Mietek you made my day!!!!! :D
Mieciu - rabotaaaa nie zajaccc nie spierdoli...... ;))))
Robota tez nie kawa - nie wystygnie :D
Temat kontrowersyjny więc nie wiem czy chętnie się wypowie "na papierze". W cztery oczy jednak bardziej nieoficjalnie. Ale spróbuje:).
Z tym tyciem to uważaj, bo najwięcej przybywa w 3 trymestrze. Ja w 25tc miałam +6, a w 40 +17:p bez Nutelli ani rusz:D, a przy porodzie nie potrafiłam z wanny wyjść nawet z pomocą M:-D.
Ostatnio jak byłam na kontroli, dr zalecała dietę cukrzycową jak chcę kolejną ciążę, mimo że cukrzycy ciążowej nie miałam, a glukoza na czczo 74.
Zdrówka życzę, niech Igorek spokojnie rośnie:).
Iskieereczko a jak Twoj Janko sie miewa? Zdrowy? Rosnie? Daje mamci pospac? :D

KOCHANE moje właśnie wyszłam od lekarza jestem przeszczęśliwa zostały ze mną tylko 2 fasolki mają po 2.84 milimetra niech zostaną ze mną na długie ciążowe miesiące cała latam ze szczęścia życzę każdej z was tego samego przeżycia dziękuję wam za wsparcie i kibicowanie jesteście wspaniałe kocham was forumowe cioteczki mam zdjęcie ale nie umiem wstawić
Blizniakowy wysyyyyyyp!!!! :) cudo miodzio!!
No już 38 dni i cisza :(tak właśnie myślałam o duphastonie
Ozis, a moze bys sie wybrala na "sprawdzenie droznosci" jajowodow i zrobilabys bete? Moze one w pozycji lezacej sa niedrozne, a po toaletoych wygibasach na stojaco sie "otworzyly na ludzi"? :D
 
Ja już nawet nie pamiętam kiedy się powinno zrobić test naturalnie, chyba w dniu spodziewane okresu coś powinno wyjść prawda? Pójdę napewno do gina :)

W dniu spodziewanej może wyjść ale nie musi.
Leć po test i zaraz będziemy wiedzieć [emoji4]
[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
I
 
Dziewczyny dzwoniłam do APC i terminy do Pasikonika hardcore . Na ten rok zapomnij i nie wiadomo kiedy na przyszły będą pisać . Dlatego mam ogromna prośbę jakby któraś z was zrezygnowała to Ja błagam o kontakt bardzo bym wzięła każdy termin zależy mi na rozmowie z nim bo te maile to o dupe rozbić . Będę naprawdę wdzięczna [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]
Spróbuj może dzwonić codziennie tak po 18 bo czasami zwalniają się miejsca na drugi dzien. Ja właśnie tak dostałam się do dr z dnia na dZień
 
Wczoraj po twoim poscie , przerylam pol netu i niczego takiego nie znalazlam. Jak masz to wrzuc. Natomiast... wszelkie sterydy w naszym wypadku encorton czy prednisolon wywalaja cukier do nieba. Bralas?
Ja też przeryłam internet i nic. W ulotce Prolutex jest napisane aby szczególnie monitorować pacjentki z cukrzycą. Nic innego nie brałam tylko heparyna i prolutex. Po odstawieniu cukier na czczo wyraźnie spadł a wiem że wraz z rozwojem ciąży powinno być odwrotnie.
 
reklama
Do góry