reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Justynko nie chcę straszyć ale chyba powinnaś włączyć insulinę nocną aby te cukry obniżyć. Mi diabetolog już przy cukrze 92 kazała dwie jednostki insuliny zapodać. Byłaś u diabetologa?
Byłam u diabetologa i dietetyka.
Na czczo mam cukier zazwyczaj podwyższony - średnio w przedziale między 95-105. Ten weekendowy to był na razie jednorazowo w takiej wysokości.
W ciągu dnia cukier jest ok. W weekend (albo końcem tygodnia zeszłego) miałam też jednorazowy wybryk (obiad był prawilny ;)) , że po godzinie cukier był 165. Na razie diabetolog stwierdziła, że jest ok ale to było przed tymi dwoma wysokimi cukrami.
Jeszcze kilka dni siebie poobserwuję i jak będzie coś nie tak, to przyspieszę kolejną wizytę.
O dziwo jak miałam na czczo taki wysoki cukier, to czułam się rewelacyjnie a jak miałam czasem cukier na poziomie 85-89, to byłam nie do życia. Co dobre dla młodych, to mnie wykańcza.
Myślę, że im starsza będzie ciąża, to będzie więcej takich kwiatków z cukrem i na insulinie się skończy.
 
reklama
Koszt około 200-300zl w Wawie. Miejsca żadnego nie polecę, ale wiem ze w Nov.um robi to dr Jaroszewska Katarzyna
Jeśli dziewczyny poleca kogoś w Białym to moim zdaniem nie musisz gnać do stolicy [emoji51][emoji14]
@Beata 4 ale wielkoludy już [emoji3590][emoji3590]
@sssurykatka czekamy teraz spokojnie na [emoji3590][emoji3590] piękna ta beta [emoji51]
@anett96 wynik w 11dpt będzie wiążący. Jak nie chcesz się mordować to i jutro możesz iść. Czy czas [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Z seksem poczekaj do porodu [emoji6]
W sumie żyj jak żyłaś i ciesz się życiem. Nie skacz na bungie [emoji51] i nie kąp się w gorącej wodzie. Ostrych potraw możesz tez unikać.
Powodzenia [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Niech się wgryzają [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Dziewczyny, ja nie wiem jak ja chodzę po te recepty [emoji85] człowiek myśli o kolejnym podejściu a tu pustki w szafie [emoji23][emoji23][emoji23] [emoji41]
Nie macie może do opchnięcia encortonu? Ale tego to ja duuuuzo bym potrzebowała ;)
Jak coś to na pw piszcie [emoji8]
Mam jakiś encorton ale tylko jeden blister. Nie pamiętam jaka dawka. Dam znać. :)
 
Dziewczyny jest wynik!
9 dpt 197
11 dpt 778
!!!!!
Rany Julek, osłabłam.Czy którejś z Was tak szybowało? Mam nadzieje, że żaden bąbel się nie podzielił...
Ja w 9dpt mialam 223,50
11dpt mialam 484.1
13dpt mialam 882.30
15dpt mialam 2324.00
A teraz mam dwa bijące serduszka ❤❤pod swoim sercem i jestem mega szczęśliwa , i sobie odpoczywam. Z całego ❤ trzymam za Ciebie i Twoje kropki ✊✊✊✊ . 15-go ide na wizytę do dr .który bedzie mnie prowadził.
 
Witajcie dziewczyny :)
Po bardzo długiej przerwie od forum i udanej pierwszej próbie ivf z 8 miesięcznym synkiem na rękach witamy się [emoji5] Powracam jak bumerang , gdyż jestem już w trakcie stymulacji przed transferem kolejnego ( jedynego ...) mrozaczka. Nie mam pojęcia jakie mamy szanse , ale chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach :)
pozdrawiamy !

A już myślałam że Ja to ekspresowo ale Ty Gosiu mnie wyprzedzasz [emoji123][emoji6] Moja ma 9 miesięcy ale my transfer mrożaka w lutym bo Ja po cc . A napisz proszę czy Tobie tez większość badan na nowo kazali robić w klinice ?
 
Dziewczyny dzwoniłam do APC i terminy do Pasikonika hardcore . Na ten rok zapomnij i nie wiadomo kiedy na przyszły będą pisać . Dlatego mam ogromna prośbę jakby któraś z was zrezygnowała to Ja błagam o kontakt bardzo bym wzięła każdy termin zależy mi na rozmowie z nim bo te maile to o dupe rozbić . Będę naprawdę wdzięczna [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]
 
reklama
No już 38 dni i cisza :(tak właśnie myślałam o duphastonie
To od początku... test robiłaś? Rozumiem negatywny...
Jeśli tak, to możesz iść do ginekologa żeby sprawdzić co tam w trawie piszczy [emoji6]
Albo zacząć brać na własna rękę dupahaston. 2x1 duphaston przez 7 dni.
Potem odstawić i powinna zjawić się szanowna @

Ja pewnie bym poszła do gina.... ale decyzja należy do ciebie.
Pewnie mnie dziewczyny zaraz zrugają za te rozpisywanie leków [emoji15]

Ewentualnie seksy i gorące kąpiele [emoji51] tez powinny nieco przyspieszyć.
Ja to nazywam: akcja czyszczenia komina [emoji85][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry