reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, jutro wielki dzien. O 11.30 rozmowa z embriologiem a o 11.50 transfer. Czy przed powinnam brac normalnie luteine dopochwowa i estrofem? U mnie i tak tam bialo to nie wiem jak to bedzie, ale chyba to normalne jak 6 luteiny dziennie laduje.
Od jutra mam brac tez luteine podjezykowa, relanium tez z ranca plus proxicam jalfa (to przeciwzapalny), wiecie moze jak go brac? czy moge rano to po sniadaniu brac?
tez mialam raz piroxam... w tabletce z rana do polkniecia. Ja mialam nie brac lekow dop przed transferem. Zalezy o kt bierzesz. Ja bralam o 6 rano a transfer mialam cos kolo 8-9
 
reklama
@annemarie jesscze pytanko tam jest tabelka do wypełnienia ivf/icsi/kryo czy mam tam wpisac rowniez te z KD ... bo pod tabelkami jest tez wyznaczone KD co mam tam wpisac ile komórek dostalam od dawczyni ? No bo wiesz mialam ivf i icsi na swoich ale nawet do 3 doby nie dotrwaly wiectransferu nie było nie chce czegos zle wypisać
 
Dziewczyny, jutro wielki dzien. O 11.30 rozmowa z embriologiem a o 11.50 transfer. Czy przed powinnam brac normalnie luteine dopochwowa i estrofem? U mnie i tak tam bialo to nie wiem jak to bedzie, ale chyba to normalne jak 6 luteiny dziennie laduje.
Od jutra mam brac tez luteine podjezykowa, relanium tez z ranca plus proxicam jalfa (to przeciwzapalny), wiecie moze jak go brac? czy moge rano to po sniadaniu brac?
Ja luteine i estrofem normalnie przed transferem biore. Tez bralam 6 dziennie i dopytalam czy aby napewno i doktorka potwierdzila ze sobie wyczysci;) a piroxicam i relanium mialam wziac 2 h przed transfefem wiec normalnie rano jadlam. Trzymam kciuki!!:)
 
@annemarie jesscze pytanko tam jest tabelka do wypełnienia ivf/icsi/kryo czy mam tam wpisac rowniez te z KD ... bo pod tabelkami jest tez wyznaczone KD co mam tam wpisac ile komórek dostalam od dawczyni ? No bo wiesz mialam ivf i icsi na swoich ale nawet do 3 doby nie dotrwaly wiectransferu nie było nie chce czegos zle wypisać
wpisz , dla niej to jest wszystko bardzo istotne.Z KD wpisz ile zarodkow bylo i z jakim efektem koncowym i ile podejsc.tak bym zrobila.
 
Dziewczyny pisze tu Wam jako pierwszym zanim wystawie na olx. Sprzedam tiny love 3w1 gwarancja jeszcze rok. Kupiony w smyku. Zainteresowane zapraszam na priv.
 
A ja dla odmiany dopochwowych przed transferem nie biore. W sensie pomijam poranna dawke. Ale to chyba nie ma takiego znaczenia ;)

@JoannaRak mega kciuki za powodzenie tego transferu!!! Trzymaj się dzielnie!!!

@Kurcia niech ta beta w końcu ruszy w kosmos!!!!

Dziewczyny, prośba: wiem, że ten temat był ostatnio kilka razy wałkowany, ale przyznam się, ze za bardzo się nie wczytywałam, bo mnie nie dotyczył ;)
Mianowicie biegunka w ciąży. Co można ? Domowe sposoby? Siostra jest 9 tc i nie dość że rzyga to jeszcze drugą stroną...
 
Luteine laduj normalnie. Lekarz sobie wyczysci przed transferem.

Kochana Asienko mocne kciuki za Ciebie jutro..przesyłam cieple mysli
Cześć ja trochę z innej beczki powiedzcie mi mam amh 0,04 FSH 7,32 estradiol 10 ml brak owulacji czy to może oznaczać że już nie ma szans że to koniec
 
reklama
Cześć ja trochę z innej beczki powiedzcie mi mam amh 0,04 FSH 7,32 estradiol 10 ml brak owulacji czy to może oznaczać że już nie ma szans że to koniec

Moim zdaniem amh nie jest zbyt obiecujace, ja z tego wzgledu robilam kd jesli bierzecie to pod uwage. Byla na forum kd dziewczyna, ktora z podobnym przed kd podchodZila do stymulacji, ale nie bylo za bardzo odpowiedzi na leki. A co lekarz mowi kochana? Wiem, ze temat kd jest na poczatku trudny, ale jak dzidzius jest w brzuchu to naprawde nie ma to juz znaczenia [emoji173]️
 
Do góry