reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witajcie kochane ja wczoraj miałam kiepski wieczór do tego stopnia że zbierało mi sie dużo śliny w buziaku i mdliło mnie a póžniej ble trwało to do godzinki leki dają znać o sobie zaczynam miec chyba skutki uboczne dziś mija mi 4dpt moich 3 dniowej 3ójki już wiėcej myśle o testowaniu bo do 20tego już blisko mam nadzieję że przynajmniej jeden zostanie ze mną trzymajcie łapki pozdrawiam was kochane i samych dobrych wieści miłego ciepłego dnia ❤❤❤
 
reklama
Niech to będzie dobry dzień z wysokimi Betami i pięknymi jajeczkami, które zapoczatkują nowe życie, dla wszystkich tych, dla których ten dzień jest wazny✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
Transfery dzisiejsze bądźcie spełnieniem marzeń ✊

I dziecięlcie się wspaniałymi wieściami kobitki:-) :)
Ja dzisiaj mam 15 dpt beta 2324.00mlU/ml❤ I dzisiaj pierwsze USG .Trzymajcie kciuki za mnie.
 
Twoje myślenie było uzasadnione. Ja po stymulacji miałam teoretycznie 16 komórek i pytanie ile zapłodnić? Pamiętam jak napisałam na forum że zdecydowałam się na zapłodnienie 9 to było pytanie dlaczego nie wszystkich. Właśnie uwzględniając mój wiek i chęci posiadania dzieci oraz statystyki postanowiłam zminimalizować liczbę zarodków. W tej chwili mam jeszcze jeden zamrożony i myślę o nim co ja biedna zrobię. Po prostu muszę podejść do transferu i już. Gdyby było więcej zarodków zamrożonych to dla mnie byłaby to męka psychiczna. jeśli ktoś podchodzi do pierwszej stymulacji i nie ma powyżej 35 lat to 6 komórek jest wystarczająca i tych wytycznych należy się trzymać. Szkoda że kliniki nie potrafią jeszcze dobrze mrozić komórek jajowych, idealne rozwiązanie dla wszystkich.
Miałam 31 lat. Zarodki mieliśmy 2, ciąży 0. Pozostałe komórki kazałam zniszczyć, bo pomyślałam po co mi tyle. Teraz bym zamroziła.
Wiesz, koleżanka która podchodziła do ivf mówiła mi, że to nie jest złoty interes życia, ale ja jakoś tak myślałam, że mnie to nie dotyczy.
 
Twoje myślenie było uzasadnione. Ja po stymulacji miałam teoretycznie 16 komórek i pytanie ile zapłodnić? Pamiętam jak napisałam na forum że zdecydowałam się na zapłodnienie 9 to było pytanie dlaczego nie wszystkich. Właśnie uwzględniając mój wiek i chęci posiadania dzieci oraz statystyki postanowiłam zminimalizować liczbę zarodków. W tej chwili mam jeszcze jeden zamrożony i myślę o nim co ja biedna zrobię. Po prostu muszę podejść do transferu i już. Gdyby było więcej zarodków zamrożonych to dla mnie byłaby to męka psychiczna. jeśli ktoś podchodzi do pierwszej stymulacji i nie ma powyżej 35 lat to 6 komórek jest wystarczająca i tych wytycznych należy się trzymać. Szkoda że kliniki nie potrafią jeszcze dobrze mrozić komórek jajowych, idealne rozwiązanie dla wszystkich.

Wydaje mi sie, ze juz wiekszosc klinik mrozi komorki tak samo jak zarodki, wiec nie ma wiekszego ryzyka przy rozmrazaniu komorek niz przy rozmrazaniu zarodków. Moje zarodki, ktore sie zaimplementowaly byly z mroznonych komórek i mam jeszcze jednego mrozaczka tez z mrozonych komórek. Ze swiezo zaplodnionych 6 komórek miałam dwa zarodki, z zamrozonych 7 komórek miałam 3 zarodki.
 
reklama
Do góry