reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć. :D
@sssurykatka mam nadzieję, że beta będzie wysoka. Jak ja nie lubię tych sikaczy. :( Trzymam kciuki mocno, bardzo mocno. ✊✊✊
@Never give up Kochana za betę wysoką do nieba mocne kciuki. ✊✊✊

@gosia321 pięknych widoków i wspaniałych wieści o Oliwce. :D Niech się mała pięknie rozwija. Pochwal się fotkami później. :* Dalej boli Cię kręgosłup? Mam nadzieję, że już lepiej. :*

Miłego dnia Kobiety. :D
 
reklama
Przykro mi bardzo, co za dziwna sytuacja. Z jednej strony los ci zsyła nadzieję a z drugiej strony milion komplikacji...
Wiesz na ile ci wstrzymaj to swiadczenie? Jest jakaś szansa żeby przyspieszyć twoje wezwanie na komisje?
Ściskam Cię mocno! Mam nadzieję, że los pokaże ci łaskawe oblicze w najbliższych dniach!
Kolejne świadczenie mialam mieć jakioś w listopadzie także pewnie wyrobię się z tą komisja bo już dzwoniłam do nich i mają dzwonić kiedy mam się stawić.Jeszcze miałam jechać do Gołdapi 7 października na turnus rehabilitacyjny w ramach prewencji rentowej i z tego musiałam zrezygnować z powodu ciąży lekarz zabronił a bardzo mi zależało na tej rehabilitacyji.Niech ten rok się już skończy
 
@motylek24 a po co dorzucasz do omleta make i mleko? To jest w sumie tam nie potrzebne a tylko rozwala twoja diete.
Ogolnie jak mozesz to unikaj maki, to tylko zapychacz. Pzeszlam przez to co Ty, kwestia przyzwyczajenia :) Dasz rade!
Muszę jeść na kolację 4 wymienniki węglowodanów. Gdybym nie dodała trochę mąki i mleka nie byłoby tych 4 WW. Mogłam jeszcze zjeść więcej chleba ale dwie kromki do tego omleta to max co mi się zmieści. Muszę tego pilnować bo w mojej diecie nie chodzi o eliminacje węglowodanów tylko trzeba je jeść w taki sposób aby cukier był ok. Początkowo tak przestraszyłam się przekroczeń cukru że jadłam tylko połowę węglowodanów jakie powinnam, efekt jest taki że mam ketony w moczu. Muszę chyba iść do dietetyka aby policzył mi kalorie i pomógł z tymi węglowodanami bo brakuje mi weny co ja mogę jeść. Schudłam już 1 kg a ja nie mam za bardzo z czego chudnąć bo ważę 57 kg.
 
Pię
Kolejne świadczenie mialam mieć jakioś w listopadzie także pewnie wyrobię się z tą komisja bo już dzwoniłam do nich i mają dzwonić kiedy mam się stawić.Jeszcze miałam jechać do Gołdapi 7 października na turnus rehabilitacyjny w ramach prewencji rentowej i z tego musiałam zrezygnować z powodu ciąży lekarz zabronił a bardzo mi zależało na tej rehabilitacyji.Niech ten rok się już skończy
oby wszystko się ułożyło po Twojej myśli :) bądź dzielna :)
 
@Leweczek1 straszne. Nie wiem czemu życue nas tak kopie... mam nadzieję jednak na jakiś pozytywny scenariusz u Ciebie. Wysyłam dobre myśli.

Ja dziś 10 dpt 3 dniowca głupia sroka zrobiłam rano sikańca. Zero. Śladu drugiej kreski. Polecę jeszcze przed pracą na betę, ale się nie łudzę. Chyba się napiję wieczorem :(

Kochana ja tez dziś zrobiłam test i tez jedna kreska i właśnie siedzę w Novum i czekam,żeby zrobić betę ale mysle,ze tym razem niestety porażka :/
 
reklama
No i dupa. Dzwonilam do Prokocimia, nastepny termin na test imk (aktywnosc) dopiero 25.10. Wiec jak ja mam to zrobic, jezeli on mi kazal wykonac test miedzy 18-22 dc? U mnie to przypada na nastepny wtorek, maks czwartek.
Kolejny problem, on zazakreslil mi na druczku test imk, tam jest jeszcze test imk tru ale nie zakreslony. Kobitka w Prokociumiu jak powiedzialam o test imk pyta sie, czy subpopulacje czy aktywnosc. Bo jedno normalnie sie robi a drugie w wyznaczonym terminie. A ja nie mam bladego pojecia bo Pasnik zakreslil tylko test imk.
 
Do góry