reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny, wczoraj miałam łyżeczkowanie wszystko ok nawet bym powiedziała że czuję się jak gdyby nigdy nic, nic mnie nie boli, nie krwawie aż jestem zdziwiona
To super , teraz musi być już tylko lepiej ❤️❤️❤️ ja pamiętam że pierwszy dzień po łyżeczkowaniu jak mnie wypuscili to myślałam że będę umierać... Ale na drugi dzień już wszystko mogłam robić a przedewszystkim chodzić bez bólu :)
 
reklama
Suplementacja Witamina D „fałszuje” wyniki AMH. Ilość rezerwy się nie zmieni przez suplementację.
Jak dla mnie najbardziej miarodajne jest FSH z 2-3 dc plus USG, które na początku cyklu pokaże liczbę pęcherzyków antralnych...


Miłego dnia wszystkim [emoji5] za betki, wizyty, widoki.... no za wszystko [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Możliwe ale odpowiedni poziom vit D przyczynia się do lepszej jakości komórki jajowej. Zgadzam się z Tobą najbardziej miarodajne jest FSH i obraz Usg
 
Dziewczyny mam pytanie do tych, które miały accofil wlew domaciczny cewnikiem jak to wygląd jak długo się leży i jakie samopoczucie?? Czy podawany miałyście u siebie w klinice i ile to kosztowało?

Wszystkim dzisiaj życzę szczęśliwego dnia :biggrin2:

Agonia ja to miałam -to jak przy inseminacji -wkłada Ci taki wężyk do macicy i wciska lek.
Trwa to chwilę,ja to mialam robione na wizycie wiec nie płaciłam.
Wiadomo,że czujesz go przez chwile ale bez jakiś boleści.
 
Hej dziewczyny
U mnie zaczął się 6 miesiac ciąży. Termin porody 1 luty :) mam pytanko do kobitek, ktore sa juz w ciazy. Czy Wasi lekarze tez sugerowali, ze rozwiazanie bedzie przez cc? Moj lekarz mowi, ze ciaza po in vitro jest to ciaza wysokiego ryzyk i zaleca sie cc.
 
Hej dziewczyny
U mnie zaczął się 6 miesiac ciąży. Termin porody 1 luty :) mam pytanko do kobitek, ktore sa juz w ciazy. Czy Wasi lekarze tez sugerowali, ze rozwiazanie bedzie przez cc? Moj lekarz mowi, ze ciaza po in vitro jest to ciaza wysokiego ryzyk i zaleca sie cc.
Mój był z tych co twierdzą że to taka sama ciąża jak każda inna i rodziłam sn. Wszystko zależy jak Ty to czujesz.
 
Kochana no w koncy[emoji173][emoji173][emoji173] nie zagladam już tu ale losy wasze bardzo mnie interesuja a szczególnie takich walecznych bestii jak Ty[emoji173] dziewczyny zmykac na ciezarowki bi tam juz prawie same matki:)
@misis188 A wy jak się chowacie z małym?
Nie ma kto wstawiać zdjęć posiłków jak zniknęłas [emoji14]
 
reklama
Do góry