reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam transfer w 25dc i na początku ciĄża też była młodsza o ok 12 dni. Ok 12-13 tyg rôżnica wynosiła już tylko 3 dni a na koniec urodziła się Marcelina z wagą 4420 i długa na 62cm:) byłaś u lakarza który zna sie na in vitro? Mówiłaś że to ciąża z invitro?
Ten sam lekarz co robił transfer ale u mnie wszystko inaczej kurtki protokół trwał 21 dni stymulacij transfer w 24 dc
 
Dokładnie tylko smutna atmosfera w moim domu się zrobiła
Niestety jeszcze duuuuzo stresu przejdziemy. Ja to chyba się uspokoję jak urodzę zdrowe dziecko. Naprawdę dziwny lekarz. Równo w 5 tc pęcherzyk ma 2-3 mm. 5.5 tygodnia 6 mm. To średnie. Chyba że pęcherzyk był jakiś nierówny czy zapadnięty to rzeczywiście zmartwienie. Czekaj.
 
Ten sam lekarz co robił transfer ale u mnie wszystko inaczej kurtki protokół trwał 21 dni stymulacij transfer w 24 dc
Niestety jeszcze duuuuzo stresu przejdziemy. Ja to chyba się uspokoję jak urodzę zdrowe dziecko. Naprawdę dziwny lekarz. Równo w 5 tc pęcherzyk ma 2-3 mm. 5.5 tygodnia 6 mm. To średnie. Chyba że pęcherzyk był jakiś nierówny czy zapadnięty to rzeczywiście zmartwienie. Czekaj.[/QUOTE nic takiego noe widzialam i tak wrazie czego idę jeszcze do innego lekarza na konsultacje na szczescie moje szefostwo dało mi tydzień wolnego
 
Witam serdecznie wszystkie panie otóż bylam dzisiaj na usg i tak dzieciątko ma 3 mm jest zywe pika sobie na razie pomalutku ok.60 prawidlowo według wieku 5t 6 dni tylko moje malenstwo ma wspólnika wiekszego od siebie i nie wiadomo co to za intruz i zaniepokoiła lekarza beta bo troszkę za wysoka.Wizytę mam w środę to może będzie coś więcej wiadomo
 
reklama
Do góry