reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak juz od dziś :D
Tak była celowana wizyta z doktorkiem [emoji14]
Ale idę długim protokołem więc wszystko jest dla mnie nieznane [emoji2]
Oj tam nieznane ;) Bierzesz gonapetyl, czekasz na @ i potem jedziesz z normalną stymulacją jak przy krótkim :)
Czyli Ty miałaś krótki wcześniej? Czemu teraz długi? Masz jakieś wskazanie czy o prostu lekarz stwierdził, że spróbujecie innego? Ty z krótkiego miałaś piękny wynik jeśli chodzi o zarodki
 
Dziewczyny czy wy też tak strasznie stresowalyscie się podejściem do transferu po ostatniego mrożaczka... ?
Ja się tak strasznie boje że aż mnie paralizuje na samą myśl o tym że może się nie udać :( strasznie to przeżywam...
Tym bardziej że to będzie już mój 4 transfer i do tej pory beta nawet nie drgnęła ... :( Jak na bym chciała mieć pewność że teraz już się uda...:zawstydzona/y: a najgorsze jest to że mimo iż ja kompletnie nie wierzę w takie rzeczy to moja siostra ostatnio mi wypaliła z tekstem że wróżka do której ona chodzi , przepowiedziała jej że nie będę mieć dzieci...
I teraz mnie to jeszcze bardziej męczy że to wszystko nie ma szans...
Mimo że walczę dopiero rok to mam już dość...
Nie mam siły na kolejne stymulacje...
Punkcję itp...
:hmm:

Przepraszam że to napiszę, ale masz naprawdę beznadziejną siostrę. Ja bym takiej wygarnęła od debilek, a potem ograniczała kontakty do minimum. Nawet jak sama wierzy w takie bzdury, to powinna je zachować dla siebie, a nie podcinać Ci skrzydła.
Nie wierz w to. Wróżka to nie lekarz z fachową wiedzą, tylko naciągaczka która zarabia na naiwniakach.
 
Przepraszam że to napiszę, ale masz naprawdę beznadziejną siostrę. Ja bym takiej wygarnęła od debilek, a potem ograniczała kontakty do minimum. Nawet jak sama wierzy w takie bzdury, to powinna je zachować dla siebie, a nie podcinać Ci skrzydła.
Nie wierz w to. Wróżka to nie lekarz z fachową wiedzą, tylko naciągaczka która zarabia na naiwniakach.
Dziękuję kochana ,ja nie potrzebnie dobieram sobie tak wszytsko do głowy a każdy kolejny nie udany transfer budzi we mnie jakieś konkluzje że może jednak to prawda...
Ale macie rację nie ma co się rozczulać nad tym wszystkim muszę trochę zachować mechanicznie podchodzić do tego wszystkiego bo inaczej naprawdę zwariuje najwazniejsze że wy jesteście i potraficie mnie spowrotem ściągnąć na ziemię !!!
Dziękuję wam bardzo !!!! ❤️❤️❤️❤️ :)
 
Oj tam nieznane ;) Bierzesz gonapetyl, czekasz na @ i potem jedziesz z normalną stymulacją jak przy krótkim :)
Czyli Ty miałaś krótki wcześniej? Czemu teraz długi? Masz jakieś wskazanie czy o prostu lekarz stwierdził, że spróbujecie innego? Ty z krótkiego miałaś piękny wynik jeśli chodzi o zarodki
I wlasnie dlatego tak się cykam tego długiego żeby nie było gorzej ...
Lekarz chciał spróbować czegoś innego ze względu na jakoś komórek bo ostatnie były, ale nie były jakościowo mega dobre...
Wskazań jako tako nie mam bo pco - brak, amh dobre - 5,9 więc metoda prób i błędów...
we wtorek Pasnik ;-) ta wizyta to dopiero będzie Level wyżej:-)
I mój doktorek dzis sam przyznał że ma nadzieję że dr Jarek coś znajdzie bo on z punktu widzenia ginekologii nie może się do NICZEGO przyczepić
 
Cześć,
@Agniecha1508 jak tam złote jajca? Trzymam kciuki za koszyk dorodnych jajek. ✊✊✊
@Never give up powodzenia na wizycie. Mam nadzieję, że dottore wymyśli dla Ciebie plan owocujący piękną ciążą. :*
@redferrari pięknych widoków. Pochwal się po wizycie co u malucha słychać i może jakieś fotki też wrzuć? Niech ciotki oczy nacieszą. :D

Miłego dnia. :*

Dziewczyny za wszystkie mocno zaciskam kciuki ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

@Agniecha1508 duży koszyk jajek życzę ❤️❤️❤️❤️❤️

@redferrari pięknych widoków ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Anetko super że już zaczynasz. Może przy długim protokole będą piękne jajca, a jak wujek Jarek dołoży swoje czary mary to sukces murowany. ✊✊✊✊✊✊

Miłego dnia Kochane ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
 
reklama
Do góry