reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ile płacicie za mrożenie zadordkow , mi przyszło właśnie pismo o uiszczenie opłaty na kolejny rok za jednego zarodka i jestem przerazina kosztami...
 
reklama
no właśnie ja już zgłupiałam ile będzie kosztował ten transfer mrożaków.i Też dzisiaj pomyślałam że to te 1950 zł.
Bo wyżej jest in vitro bez stymulacji 3000 zł.
A czy do ponownego transferu trzeba znowu robić badania ?
Hej, a może napisz do dr. K.K. Na pewno Ci odpisze i rozwieje Twoje wątpliwości, a w sprawie ceny to też mi się wydaje, że te 1950zł plus ewentualne wizyty i leki jakieś. A w sprawie ceny zadzwoń do kliniki. One tam na bank Ci odpowiedzą.
 
Ja biore glucophage - generalnie nie mam tych problemów żołądkowych jak większość.
Nie nie - ja byłam w blizniakowej ale ciaza rozwiązana niestety ;(
Ja teraz jestem po 2 procedurze i odpoczywam po hiperce i mam 4 zarodki w zamrażalce.
Jeśli ktoras tu wszystko spamiętać będzie mistrzynią.
Powinny być jakieś podpisy w stopce ze statusem ;)))

Biedroneczka o tym samym pomyślałam!
Sama muszę uzupełnić skrót swojej historii.
Jestem w sumie dopiero od czwartku na forum i ledwo mogę nadrobić posty weekendowe ;)
Taki skrót byłby ogromnym ułatwieniem,nie wiem jak Wy ale moja pamięć nie jest rewelacyjna a jest tutaj nas trochę.
Poza tym dzięki podpisom wiele postów i pytań by się nie powtarzało.
Oczywiście jestem tu świeżakiem i nie chce się wybijać z tłumu ;)
Pozdrowienia dla Wszystkich!
 
Hej, a może napisz do dr. K.K. Na pewno Ci odpisze i rozwieje Twoje wątpliwości, a w sprawie ceny to też mi się wydaje, że te 1950zł plus ewentualne wizyty i leki jakieś. A w sprawie ceny zadzwoń do kliniki. One tam na bank Ci odpowiedzą.
no akurat doktor K.K powiedział żebym przed kolejnym podjeściem zrobiła jeszcze schratching endomedrium ale tego w cenniku też nie znalazłam. Tak więc będę musiała chyba tam zadzwonić.
A cennik się właśnie zmienił i on to tak raczej tych cen nie ogarnia :(
 
no akurat doktor K.K powiedział żebym przed kolejnym podjeściem zrobiła jeszcze schratching endomedrium ale tego w cenniku też nie znalazłam. Tak więc będę musiała chyba tam zadzwonić.
A cennik się właśnie zmienił i on to tak raczej tych cen nie ogarnia :(
On cennika nie, ale myślałam bardziej o tym, że powie Ci czy trzeba robić jakieś badania czy nie. A z cenami to do recepcji dzwoń ;)
 
Jutro miałam mieć transfer. Niestety moja pani dr nie poinformowała laboratorium kiedy mają rozmrozić zarodki. Transfer został odwołany. Siedzę i ryczę. Mam już dość. Tyle staran, badań leków zabiegów. Wszystko żeby przygotować się do tego podejścia na 100% a tu takie coś. Nie dociera to do mnie i nie rozumiem jak ona mogła popełnic taki błąd.
To jakiś ponury żart?! W głowie mi się to nie mieści....przecież roznioslabym i lekarza i pół kliniki po takim numerze. Strasznie mi przykro....
 
reklama
Do góry