reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale było widać na usg co ile do lekarza chodziłaś i do jakiej wartość czy ta beta urosła ?

Bete robiłam ostatni raz 23dpt i wynosiła ona ok 800, a na usg byłam dopiero 30dpt
Wcześniej byłam na usg właśnie u takiego konowała z enelmedu który powiedział ze widzi pęcherzyk i ze wszystko jest ok macica powiększona ze wypisał mi nawet skierowanie na badania krwi które robi się w pierwszym trymestrze (mogłam je chociaż teraz wykorzystać bo się przydały)

Ale uważam ze w Twoim przypadku rozsądne będzie sprawdzenie jeszcze bety i dopiero później usg, bo nie wiem czy usg wykryje już pozamaciczna w razie w ?
Ja nadal wierze ze przy dwóch zarodkach jak jeden się ewakuuje to ta beta jest dziwna a później powinna ruszyć, powinna u mnie nie ruszyła :/ rosła ale bardzo wolno, ostatni przyrost ten do 800 był niższy niż 50%
 
reklama
Nie no jeśli zobaczył i jest w stanie ocenić to ingormuje:p mam koleżankę w 19tc i nie wie co ma bo dzidzia jest wstydliwa i nie pokazuje co ma;-)
Mojej kuzynce cała ciąże lekarz mówił ze będzie chłopczyk a urodziła dziewczynkę także
Cześć Dziewczyny,
Dopiero wróciłam do domu i powiem Wam szczerze,że nie wiem jak nadrabiacie takie ilości postów.Ja zaraz padne w kime, bo upały w robocie dały mega w kość.
@KaIno co do dr H z Invicta Gdańsk, to ja osobiście polecam. Otwarty, przystępny w rozmowie, odpowiada na każde pytanie. Zawsze czułam się przy nim swobodnie. Nie spieszy sie. Jest pierwszym ginekolgiem przy którym auaktywnił się nawet mój mąż, zadawał mu pytania i drążył temat jak to każda z nas robi.Byłam z niego taka dumna:) Jednym słowem polecamy:)
Kochane spóźnia mi sie @ 4 dni, zawsze mialam jak w zegarku.Naturalsik odpada, bo emek był w delegacjì. Myslicie,że powinnam iść do gina sprawdzić co i jak, czy to nie jakaś torbiel?Czy może upały tak na mnie wpływają? 8 sierpnia mam wizyte w Novum wolałabym być po @
Dzieki Lotta, jutro będę mieć okazje go poznać . Mam nadzieje ze dobrze się spisze:). A co do miesiączki to pewnie te upały ale jeśli wolisz być pewna to upewnij się u lekarza
 
Mojego ostatnio osiągnęła osa, chodził ze spuchniętą lewą stroną pyszczka przez 3 dni. Na szczęście nic mu nie było ale mogło być różnie. A Ty nie dźwigaj takich ciężarów, pisałaś ostatnio, ze Twój kocurek waży 7 kg. Uważaj na siebie. [emoji8]
Normalnie go nie podnosze. Ale to byla chwila. Wiesz walka o przetrwanie [emoji6]
Jejku, umarlabym widzac mojego po ugryzieniu osy [emoji50]
 
Ja bym znowu powtorzyla bete po 48 godzinach ale jutri tak bym do tego gina dzwonila czy szla na wizyte. Mam nadzieje ze ten srednio ciekawy przyrost jest spoeodwany tyn jednym bomblem ktory sie ewakuowak
Jest to mega dziwna sytuacja dlatego tak wolno rośnie jak miał się ewakuować to już chyba to zrobił to powinna znowu szybko rosnąć
 
Bete robiłam ostatni raz 23dpt i wynosiła ona ok 800, a na usg byłam dopiero 30dpt
Wcześniej byłam na usg właśnie u takiego konowała z enelmedu który powiedział ze widzi pęcherzyk i ze wszystko jest ok macica powiększona ze wypisał mi nawet skierowanie na badania krwi które robi się w pierwszym trymestrze (mogłam je chociaż teraz wykorzystać bo się przydały)

Ale uważam ze w Twoim przypadku rozsądne będzie sprawdzenie jeszcze bety i dopiero później usg, bo nie wiem czy usg wykryje już pozamaciczna w razie w ?
Ja nadal wierze ze przy dwóch zarodkach jak jeden się ewakuuje to ta beta jest dziwna a później powinna ruszyć, powinna u mnie nie ruszyła :/ rosła ale bardzo wolno, ostatni przyrost ten do 800 był niższy niż 50%
U mnie było tak 8 dpt 64,39 ,10 dpt 113,10 ,12 dpt 154,20 14 dpt 197,90 tak to u mnie wyglada takie wartość są i nie wiem no jutro zadzwonię do tego lekarza i się dopytam ze się martwię a teraz idę spać kochana jest mi przykro ,ze tyle musiałaś przejść a powiedz mi sama się oczyściłas czy łyżeczkowanie miałaś ??
 
Kurcze laski ale jaja. Przed chwila wpadl nam do duzego pokoju szerszen. M za nim goni, probuje dopasc bydlaka. A ja krzyk, w biegu tylko zlapalam kota pod pache i sru do malego pokoju [emoji23][emoji23] nie zebym pomyslala o M albo o mamie. Tylko kurde kota w pierwszej chwili ratowalam [emoji23][emoji23]
@chlopkers - odruchu prawidłowy , trza ratować slabszych i bezbronnych ufającym nam bezgranicznie :) też tak mam , koty pod pache
 
Nie wiem czy to przypadek - ale moze pomoże. Mi zastrzyki z heparyny robi mąż i on trochę mocno ściska tą faldke (oczywiscie skóry ;)) tak ze nie czuję zastrzyku tylko ten ucisk. Po zastrzyku jescze chwile tak trzyma tą faldke. Mam tylko jeden maly siniak - wtedy w trakcie zastrzyku opierdzililam go, ze za mocno trzyma i poluzowal chwyt :laugh2: sprobuj, moze to jest jakas metoda...

Dziekuje ilmenau, sprobuje waszej techniki moze zniweluje tecze ;)
 
U mnie było tak 8 dpt 64,39 ,10 dpt 113,10 ,12 dpt 154,20 14 dpt 197,90 tak to u mnie wyglada takie wartość są i nie wiem no jutro zadzwonię do tego lekarza i się dopytam ze się martwię a teraz idę spać kochana jest mi przykro ,ze tyle musiałaś przejść a powiedz mi sama się oczyściłas czy łyżeczkowanie miałaś ??

Na szczęście sama..
3mam kciuki za Ciebie
 
Mojej kuzynce cała ciąże lekarz mówił ze będzie chłopczyk a urodziła dziewczynkę także

Dzieki Lotta, jutro będę mieć okazje go poznać . Mam nadzieje ze dobrze się spisze:). A co do miesiączki to pewnie te upały ale jeśli wolisz być pewna to upewnij się u lekarza
Mojej mamie lekarz cala ciaze mowil ze beda blizniaki a wyszkoczylam tylko ja:laugh2::laugh2::laugh2:
Cieszylu sie ze dwoch wozkow nie kupili:)
 
reklama
No właśnie brzuch mnie nie boli,jedynie plecy tak jak mam przed okresem. Położyłam się, wziełam nospę,magnez i dupka i się modlę. Czytam milion razy,że plamienia w ciąży się zdarzają,ale same wiecie jakie my jesteśmy na wszystko wyczulone. Mam nadzieję,że to nic złego i u Ciebie @Mieciu85 też :*
Edit: "zdażają" na mózg mi padło. Pani od polskiego byłaby dumna,nie ma co. :D
Aniu leż plackiem przy cyklach sztucznych ciäża to niestety taki przeszczep. 10 lat temu przy mojej córeczce też plamiła, leżałam jak kłoda, i utrzymałam piękną 9 miesięcznà ciąże.
 
Do góry