reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze laski ale jaja. Przed chwila wpadl nam do duzego pokoju szerszen. M za nim goni, probuje dopasc bydlaka. A ja krzyk, w biegu tylko zlapalam kota pod pache i sru do malego pokoju [emoji23][emoji23] nie zebym pomyslala o M albo o mamie. Tylko kurde kota w pierwszej chwili ratowalam [emoji23][emoji23]
też bym psa lapala i uciekła:D
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Dopiero wróciłam do domu i powiem Wam szczerze,że nie wiem jak nadrabiacie takie ilości postów.Ja zaraz padne w kime, bo upały w robocie dały mega w kość.
@KaIno co do dr H z Invicta Gdańsk, to ja osobiście polecam. Otwarty, przystępny w rozmowie, odpowiada na każde pytanie. Zawsze czułam się przy nim swobodnie. Nie spieszy sie. Jest pierwszym ginekolgiem przy którym auaktywnił się nawet mój mąż, zadawał mu pytania i drążył temat jak to każda z nas robi.Byłam z niego taka dumna:) Jednym słowem polecamy:)
Kochane spóźnia mi sie @ 4 dni, zawsze mialam jak w zegarku.Naturalsik odpada, bo emek był w delegacjì. Myslicie,że powinnam iść do gina sprawdzić co i jak, czy to nie jakaś torbiel?Czy może upały tak na mnie wpływają? 8 sierpnia mam wizyte w Novum wolałabym być po @
Lotta a jestes pewna ze to nie naturalsik moze jednak owulacje mialas w innym terminie ;) moze poszlas sladem Renatki ;) i szczesliwie zaskoczylas miedzy podejsciami ✊✊✊
 
Wyniki odbierał mój mąż i dostał za zadanie przygotować mnie na najgorsze jak wrócę z pracy. Wiec jak zadzwonił do mnie to sie poplakalam i troche dziwne się na mnie w pracy patrzyli ;)
Czyli @ilmenau to mąż Cię poinformował że jesteś w ciąży :D :D
... my się tu zastanawiamy czasami jak przekazać M dobra nowine, a to wystarczy puścić go po wynik bety hah :p
 
Lotta a jestes pewna ze to nie naturalsik moze jednak owulacje mialas w innym terminie ;) moze poszlas sladem Renatki ;) i szczesliwie zaskoczylas miedzy podejsciami ✊✊✊[/QUOT

Gosiu jestem pewana.Ponadto wiesz,że ja jakoś w naturalsa w naszym przypadku nie wierzę.Jak do jutra@ nie przyjdzie pójde chyba do gin.
 
reklama
Do góry