reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny w poniedziałek mam punkcję. Dostałam do zapoznania się cennik. Mam pomyśleć czy chce Assistand Hatching czy któraś z was to brała dodatkowo?
A i w Czechach zapladnuaja wszystko co wyciąganą nie ma limitów ilościowych do mrożenia idzie też wszystko oprócz tego co podają na świeżo.
Ja AH Ci polecam
 
reklama
To prawda, ze nawet sobie nie zdajemy sprawy ilu osob nie lubimy dopoki nie zaczniemy wybierac imienia dla swojego dziecka [emoji38]
Gosia, sprawdzalam ta herbate, niby malinowa ale oczywiscie na drugim miejscu w skladzie hibiskus [emoji50] a wiesz czy mozna pic zielona w ciazy? Chcialam miec jakas alternatywe dla czarnej. Bo kurcze chyba nie ma owocowych bez hibiskusa, albo ja nie trafilam [emoji53]
Rooibos :) pyzniutka.mniamniusna i mozna pic litrami. Mozna podawac nawet dzieciom od.pierwszych dni zycia. Do kupienia np w lidlu :)
 
Oooo! A że się tak po bez ogródek zapytam ile to u Was kosztowało "?" i to jest jakieś nacięcie ale nie zrozumiałam dokładnie Pani w klinice czeskiej ❤️

U mnie 500 zł
Myślę,że to nie jest regułą ja miałam raz embrioglue raz ah A w cb chwilkę byłam bez cudów-widzów...Zależy co chcesz.
 
Dziewczyny w poniedziałek mam punkcję. Dostałam do zapoznania się cennik. Mam pomyśleć czy chce Assistand Hatching czy któraś z was to brała dodatkowo?
A i w Czechach zapladnuaja wszystko co wyciąganą nie ma limitów ilościowych do mrożenia idzie też wszystko oprócz tego co podają na świeżo.
Ja zawsze bralam i teraz tez biore :) ale to dlatego ze gdzies wyczytalam ze przy pcos komorki maja grubsze otoczki i zarodki maja gorzej sie wydostac. Wbilam se to do glowy i nikt mi nie przegada, ze ktorys jest ok:p chyba bede n s gorliwa mamusia ktora bedzie wyreczac swoje dzieci ze wszystkich obowiazkow:p
 
Wiecie co!!! Nie wiem o czym piszecie, ale jakby się któraś w Rzeszowie pojawiła (napewno nie po n vitro, to wiem) i mi nie powiedziała to..... będzie mi przykro, bo jesteście tutaj wszystkie wspaniałe, można się od Was tyle dowiedzieć, że aż głowa za mała na taką ilość informacji, ale zawsze jest ktoś kto pamięta, to forum powinni zalecać przed in vitro
Predzej sie w ciechocinku bedziemy widywac ;)
 
reklama
Miło Cię tu widzieć. :) Ze sprawami rozwodowymi (i w ogóle wszystkimi) tak się niestety czeka w Polsce, ale jest ogromna szansa, że skończy się na jednej rozprawie, jeśli nie wnosicie o ustalenie winy. Inną kwestią jest podział majątku ale to się robi zazwyczaj w odrębnym postępowaniu. Powodzenia Ci życzę. :*

Dzięki, kochana! Podział majątku w zasadzie tez sie dokonał, bo my byłyśmy tak dziwnym małżeństwem ze w zasadzie wszystko mieliśmy osobne. Teraz to moze to i dobrze, bo nie musimy sprzedawać mieszkania, przepisywać kredytu itp... No ale cóż. Lekcje z tego co było odrobione, wnioski wyciągnięte i... do przodu*
*bo gdyż inaczej sie nie da
 
Do góry