reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzieki, ze jestescie, wasza pomoc jest nieoceniona :). Zdecydowalam sie na lipiec skoro I tak transfer robi lekarz dyzurujacy to chyba nie mam co czekac na suerpien. Umowie sie do Gretki na kontrole endometrium I zobaczymy jak sie ulozy z transferem. Biore 1 balwanka, najwyzej w sierpniu wroce po kolejnego. Wlasnie jestem na intralipidzie... pelna prowizorka, intralipid na wieszaku ;) oni zazwyczaj nie robia kroplowek ale grzecznosciowo sie zgodzili :)Zobacz załącznik 877161
Jakis nie markowy ten wieszak [emoji39]
 
reklama
Dziewczyny dzieki, ze jestescie, wasza pomoc jest nieoceniona :). Zdecydowalam sie na lipiec skoro I tak transfer robi lekarz dyzurujacy to chyba nie mam co czekac na suerpien. Umowie sie do Gretki na kontrole endometrium I zobaczymy jak sie ulozy z transferem. Biore 1 balwanka, najwyzej w sierpniu wroce po kolejnego. Wlasnie jestem na intralipidzie... pelna prowizorka, intralipid na wieszaku ;) oni zazwyczaj nie robia kroplowek ale grzecznosciowo sie zgodzili :)Zobacz załącznik 877161
Grunt ze podpieli:) pamietaj ze to za szybko leciec nie moze i gdzies 4 godziny ti powinno schodzić
 
[emoji8]
Kasiula, a Ty kiedy masz znowu wizytę? [emoji4]
Ja chwilowo jestem bez zadnej opieki medycznej, bo zarowno moj lekarz z kliniki jest na urlopie, jak i moj gin w Krk na urlopie (prawie do polowy sierpnia). Takze mysle, zeby sie zapisac na usg tak za dwa tyg (to bedzie 8tc) w takim spoko miejscu, gdzie chce tez robic prenatalne. Tak dla siebie, zeby zobaczyc czy wsz ok i zeby mi pomierzyli fasolke, okreslili dokladnie wiek ciazy i podali dokladny termin prenatalnych. Tylko do nich poki co od wczoraj tez sie nie moge dodzwonic [emoji23] ale bede probowac dalej od poniedzialku [emoji6]
 
Ook! :D uff


Super! to może dwie paczki mi na razie starczą.


Z tego co wiem to w poniedziałki ma na rano, więc on jest dyżurującym od zabiegów i transferów w ten dzień.

Ok to super, to koordynatorka moze znowu glypoty opowiada, a zawsze 1 lekarz danego dnia robi transfery Czy moze byc wiecej niz 1 do transferow?
 
reklama
Do góry