reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja bym postawiła na zalecenia P. Ty nie jesteś pacjentką na nfz, tylko sama wywalasz kupę kasy i masz prawo wymagać. Im się w dupach poprzewracało. Nie mają monopolu na in vitro. Recepty bez problemu dostaniesz albo u rodzinnego albo od P. Masz prawo sama wybierać specjalistę, który Cię leczy. A gina możesz ewentualnie poinformować o tym, co bierzesz dodatkowo. A on swoje opinie może se w dupe wsadzić.
Kochana a jestem ciekawa czy mówiłas mezowi o tym jak.sie Ty madrze w ciąży wypowiadasz??
Zgadzam.sie z Toba w 1000%
 
Kurcze mi dr G tez pokazal.kropka na usg:) a wczesniej poprosilam panią embriolog i pokazala mi kropka na monitorku:) kurczaczku teraz już bylas u docenta Pasnika wiec nie moze sie nie udać :)
Ależ docent mi tylko powiedział "wszystko ok" ;D więc chyba, że w głowie mi się teraz ułożyło, że ok i psycha mi zadziała na to że się uda.

G-K jest bardzo miła. Mi robiła 2 transfery. Tylko ona woli pełny pęcherz do transferu.
o kurczę ! wezmę to pod uwagę, bo ja i mój wiewiórczy pęcherzyk sikamy co 3 minuty
 
Powiem Ci,że ja się szybko zrażam do lekarzy i po takiej wizycie już bym szukała innego.Ale tak już mam :-) Ty widzę masz w sobie więcej spokoju i wyrozumiałości:-) Na kiedy masz teraz termin i gdzie planujesz rodzić?
No właśnie ja też szybko się zrażam, tyle,że on z nowego szpitala (na Żwirki i Wigury), koleżanka tam rodziła i opieka super, bardzo się starają, podchodzą do mam jeszcze bez rutyny i tak czule, dlatego chciałam też tam rodzić,a on tam pracuje. Tylko to powoduje, że się zastanawiam czy zostać u niego. Na wynikach testu pappa mam termin porodu na 27 grudnia :)
 
Ależ docent mi tylko powiedział "wszystko ok" ;D więc chyba, że w głowie mi się teraz ułożyło, że ok i psycha mi zadziała na to że się uda.


o kurczę ! wezmę to pod uwagę, bo ja i mój wiewiórczy pęcherzyk sikamy co 3 minuty
No jak ja do niego pojechalam to powiedzial ze nie rozumie dlaczego sie ostatni transfer nie udal bo tez bylo.ok. grunt ze wizyta zaliczona, taka kolej rzeczy kochana ze juz niedlugo będziesz okraglutka kuleczka jak ja teraz:rofl2:
 
No jak ja do niego pojechalam to powiedzial ze nie rozumie dlaczego sie ostatni transfer nie udal bo tez bylo.ok. grunt ze wizyta zaliczona, taka kolej rzeczy kochana ze juz niedlugo będziesz okraglutka kuleczka jak ja teraz:rofl2:
Jeszcze parę stymulacji i sterydkowych cukierków, a się zrobię okrąglutka bez bobasa w środku :D
 
reklama
Dziewczyny które brały Crinone. Ile razy dziennie się go bierze? Bo chciałabym sobie już zamówić w Czechach na poniedziałek, a nie mam jeszcze recepty i nie wiem ile paczek zamówić :(:(
Ja brałam 1 dziennie :)
Ale Dżoasia pisała że brała 2 , myślę ze to według zaleceń lekarza :)
 
Do góry